Fortnite – originalna mapa Rozdziału 1 powraca dzięki fanom


Fortnite - originalna mapa Rozdziału 1 powraca dzięki fanom

Po długim oczekiwaniu i wielu szumach, Unreal Editor dla Fortnite (UEFN), często nazywany przez fanów trybem kreatywnym 2.0, jest już dostępny, a niezwykle popularna gra dewelopera Epic Games już nigdy nie będzie taka sama. Dla tych, którzy tworzą własne gry i doświadczenia w trybie kreatywnym, UEFN znacznie poszerza i pogłębia dostępne narzędzie.

Aby uczcić ujawnienie przez Epic Games trybu kreatywnego 2.0 w Fortnite, jedno niezależne studio postanowiło odtworzyć oryginalną mapę Fortnite Battle Royale z 2017 roku, jednocześnie prezentując nowe narzędzie.

Jak powstała ta mapa, możemy zobaczyć dzięki kontu na Twitterze Atlas Creative. Po uruchomieniu zwiastuna zobaczymy krótkie ujęcia kultowych miejsc, takich jak Tilted Towers i Greasy Grove. W miarę upływu czasu w zwiastunie, zyskujemy lepsze spojrzenie na to, jak to wszystko zostało stworzone przy użyciu Unreal Editor dla Fortnite.

Mapa jest już dostępna w grze, możesz śledzić aktualizacje wraz z kontem projektu na Twitterze @AtlasOGBR.

Kod wyspy to: 2179-7822-3395

UEFN wystartował 22 marca 2023 r. Jest to bezpłatna aplikacja, z której każdy może korzystać w sklepie Epic Games Store. Dzięki UEFN możesz stworzyć mapę lub tryby i wysłać je bezpośrednio do trybu kreatywnego Fortnite.

Warto również wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś zdecydował się odtworzyć oryginalną mapę. W 2021 roku twórca zawartości Fortnite, The Boy Dilly, podjął się stworzenia mapy sezonu 2 rozdziału 1, ale znacząca różnica między tą rekreacją a najnowszą polegała na tym, że ta została stworzona w trybie kreatywnym 1.0.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Hogwarts Legacy - Recenzja - Dziedzictwo Hogwartu
Następny Fortnite - kody do wysp powstałych dzięki Unreal Editor