Fortnite – Sezon 2 rozpoczęty cotygodniowymi zadaniami dla łatwych PD


Fortnite - Sezon 2 rozpoczęty cotygodniowymi zadaniami dla łatwych PD

Nadszedł sezon 2 rozdziału 4 Fortnite, który zapewnia zupełnie nowy karnet bojowy, nowe lokalizacje do odkrycia, nowe sposoby przemierzania wyspy i nie tylko. Rozpoczynając nowy sezon, otrzymasz wybór zadań tygodnia zerowego i Kickstartu, które pomogą Ci zdobyć dodatkowe PD w meczach. Oto wszystkie dostępne zadania tygodnia zerowego i Kickstartera.

Wszystkie wyzwania PD tygodnia zerowego

W pierwszym tygodniu sezonu 2 do wykonania jest pięć wyzwań. Są to dość łatwe wyzwania, ale też nie wygasają, więc będziesz miał mnóstwo czasu na ich wykonanie w trakcie sezonu.

Odkryj nazwane lokalizacje w pobliżu Mega City (0/3) – 12 tys. PD

Po prostu wpadnij i odwiedź trzy nowe nazwane lokalizacje zaznaczone na mapie. Są one oznaczone ikonami znaków zapytania wokół obszaru Mega City na mapie. Nie musisz też ukończyć tego wszystkiego w jednym meczu. Pamiętaj tylko, aby odwiedzić wszystkie trzy, aby ukończyć zadanie.

Aktywuj modyfikacje w jednym meczu (0/3) – 12 tys. PD

Modyfikacje pozostają w sezonie 2 jako wybór dodatków meczowych, spośród których możesz wybierać. Będziesz musiał aktywować trzy w jednym meczu. Nie powinno to być trudne, po prostu upewnij się, że wybierasz swoje modyfikacje, gdy staną się dla Ciebie dostępne.

Przywróć zdrowie lub zyskaj tarczę, będąc na grind railu (0/100) — 12 tys. PD

Grind rails znajdują się w nowym POI Mega City. Będziesz chciał chwycić tarczę lub przedmioty lecznicze, a następnie wskoczyć na szyny, aby rozpocząć leczenie lub osłonę podczas podróży przez system kolei.

Zadaj obrażenia przeciwnikom strzelbą Havoc Pump Shotgun (0/750) — 12 tys. PD

Po prostu chwyć nową strzelbę Havoc Pump Shotgun z sezonu 2 i zacznij strzelać. Będziesz chciał zadać łącznie 750 obrażeń, a to może skumulować obrażenia w kilku meczach.

Odrzuć graczy Ostrzem Kinetycznym (0/3) – 24 tys. PD

Kinetic Blade to nowa broń do walki w zwarciu w sezonie 2. Ta katana zapewnia ci ataki odrzutowe i doskokowe, więc będziesz chciał użyć ataków odrzutowych na pobliskich wrogach.

Kickstartowe misje Fortnite

Oprócz zadań tygodnia zerowego masz też kilka zadań Kickstart, które pomogą Ci zebrać jeszcze więcej PD we wczesnej fazie gry. Istnieje osiem zadań Kickstart i wszystkie są bardzo proste. Prawdopodobnie odblokujesz wiele dzięki naturalnemu czasowi gry i postępom. Każde wyzwanie Kickstart jest warte 25 000 PD, więc zgarniesz aż 200 000 dodatkowych PD za samo ukończenie tego pełnego zestawu.

Odkryj nową lokalizację (0/1)
Pokonaj odległość podróży podczas sprintu (0/750)
Przeszukaj skrzynie w nazwanych lokalizacjach (0/7)
Zadawaj obrażenia przeciwnikom bronią dystansową (0/1000)
Eliminuj przeciwników (0/15)
Rozegraj mecze (0/6)
Aktywuj ulepszenia (0/10)
Przetrwaj atak przeciwników (0/500)

Próby Fortnite

Próby to zestaw nowych zadań w sezonie 2. Obecnie w momencie premiery dostępne są dwie misje poszukiwania skarbów, ale nowe misje próbne zostaną odblokowane w dalszej części sezonu.

Przeszukaj skrzynie (0/15) (to jest etap pierwszy z pięciu.)
Zbierz amunicję (0/1000) (to jest etap pierwszy z pięciu.)

Ponadto do ukończenia będą również wyzwania fabularne Syndykatu. Te przedstawiają Evie, która Cię prowadzi, co oznacza, że po raz pierwszy użycza głosu. Jedno jest już dostępne i musisz je ukończyć indywidualnie, aby zobaczyć dostępne teraz kolejne wyzwania.

 

Obejrzyj zwiastun filmowy nowego sezonu Fortnite tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Fortnite - zwiastun filmowy Sezonu 2 w Rozdziale 4: MEGA
Następny Wo Long: Fallen Dynasty - Recenzja - Nieudane małżeństwo