Fortnite – wydarzenie Wybuch Wiosny powróciło


Fortnite - wydarzenie Wybuch Wiosny powróciło

W Fortnite wydarzenie Wybuch Wiosny jest już dostępne, a wraz z nim zestaw darmowych nagród, wyzwań, broni, a nawet nowa skórka dla ulubionej przez fanów Penny.

Nagrody i elementy kosmetyczne wydarzenia Wybuch Wiosny 2023

Za ukończenie większości wyzwań zdobędziesz PD do karnetu bojowego w rozdziale 4 sezonu 2. Dodatkowo, cztery z wyzwań zapewnią ci nowe elementy kosmetyczne. W dniach 1, 7, 9 i 14 powiązane wyzwania zapewnią wam pakiet skaczących nowych nagród pokazanych poniżej.

Nagroda za zadanie dnia 1: Plecak w Rozkwicie

Nagroda za zadanie dnia 7: graffiti Kruszenie skorupek

Nagroda za zadanie dnia 9: ekran wczytywania Pełen Zestaw

Nagroda za zadanie dnia 14: ikona sztandaru Wybuch Wiosny

Dostępne są również dodatkowe zadania wiosennych wyzwań, a zdobywanie kamieni milowych dzięki nim zapewni ci dwa dodatkowe przedmioty, które świetnie pasują do powyższego wyposażenia. Za ukończenie 12 wiosennych wyzwań otrzymasz kilof Kwiatananowy Młot, a ukończenie łącznie 22 zadań da ci Pastelotnię.

Oczywiście dla wielu osób główną atrakcją będą nowe skórki w sklepie z przedmiotami. Epic nie ujawnił jeszcze wszystkich z nich, ale na obrazku promocyjnym Wybuchu Wiosny można zobaczyć jedną nową skórkę, a jest nią nikt inny jak Penny, jedna z ulubionych postaci fanów Fortnite. Nowa Penny przebrana w kostium króliczka z pewnością stanie się natychmiastowym obowiązkowym zakupem dla wielu graczy.

Na czas trwania Wybuchu Wiosny na Wyspie pojawią się dwa nowe rodzaje kurczaków i trzy nowe rodzaje jaj. Pewnie zauważycie rozgdakane zielone i fioletowe kurczaki, znoszące jaja na całej Wyspie. Użycie tych niezwykłych jaj zapewni wam tymczasowe korzyści:

Lecznicze Jaja: te zielone jaja przywracają powoli zdrowie i osłony.

Skokjaja: te niebieskie jaja tymczasowo dają efekt niskiej grawitacji i przywracają zdrowie.

Złote Jaja: tych jaj nie można zjeść, ale po ich użyciu otrzymacie sztabki. (W odróżnieniu od Leczniczych Jaj i Skokjaj, Złotych Jaj nie można dodać do ekwipunku.)

Na czas Wybuchu Wiosny do gry powraca Wyrzutnia Jaj. Wyrzutnie Jaj znajdziecie na ziemi, w skrzyniach i zrzutach zaopatrzenia, a także kupicie je od niektórych postaci. Wyrzutnię można również otrzymać dzięki nowemu Rozszerzeniu Rzeczywistości: Wiosenny Wysyp.

Wykaż entuzjajzm podczas Wybuchu Wiosny 2023 w Fortnite
Poprzednio Gracz zdyskwalifikowany z turnieju Pokemon TCG za preferowane zaimki?
Następny Resident Evil 4 Remake - Recenzja - kolejna gra roku