Fotosynteza – Unboxing Gry – Z kamerą wśród drzew


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry, która chodziła za nami od dłuższego czasu. Mianowicie chodzi o grę Fotosynteza, która w Polsce wyszła spod skrzydeł wydawnictwa 2 Pionki. Pewnie większości gra kojarzy się głównie z drzewkami, i w sumie to jest bardzo trafne skojarzenie.

Fotosynteza, to niezwykle barwna gra, przepięknie ilustrowana, dedykowana dla rodzin, Waszym zadaniem podczas rozgrywki jest przeprowadzenie swoich drzew przez cały cykl życia drzew. W Fotosyntezę mogą grać dzieciaki od 8 lat, w górę a gra jest odpowiednia dla od dwóch do czterech graczy.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA UNBOXINGU NA ŻYWO!

Subskrybuj nasz kanał na YouTube
YouTube player


 

 

Tak się prezentuje opakowanie o gry. Pudełko ma stonowane, spokojne kolory, matową strukturę z oznaczonym tytułem gry. Samo w sobie jest dosyć spore i ciężkie.

 

Idąc dalej mamy instrukcję do gry w formie kartki, oraz instruktaż niezbędny do składania drzewek. Instrukcja jest napisana drobnym druczkiem, tekstu jest sporo, jednakże jest bardzo kolorowa w środku a tekst uzupełniają grafiki.

 

Jest i plansza do gry, czyli nasze pole do sadzenia drzewek. Plansza matowa, bardzo kolorowa, czuć w dłoniach wysoką jakość wykonania.

 

Następny w kolejności jest dość spory żeton światła słonecznego, który umieszcza się na planszy. Żeton również matowy tak samo jak plansza.

 

Fotosynteza to raj dla wielbicieli wyciskania elementów z formy, bo tego jest tu naprawę dużo. Na zdjęciu tektury w których są drzewka, oraz plansze graczy i inne drobne elementy. Cześć jest już wyciśnięta 🙂

 

Na tym zdjęciu widzicie wypraskę złożoną z czterech kartoników, do których należy wrzucić wyciśnięte z formy drzewka.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Cross Ange - Recenzja Anime - Mechy, Smoki, Hentai?
Następny Pillars of Eternity 2: Deadfire - Recenzja - Doskonała Przygoda