Ogłoszono czym jest tajemniczy TVADGYCGJR! To ostatni dodatek do fenomenalnej gry strategicznej Frostpunk. Co nas czeka i kiedy zagramy w ostatni epizod tej intrygującej historii?

Jeżeli śledzicie nasz kanał, to wiecie, że wielokrotnie już rozpływałem się nad grą Frostpunk. Wysoką ocenę otrzymała zarówno w podstawka, jak i ostatni dodatek o nazwie Last Autumn / Ostatnia Jesień. Na naszym kanale znajdziecie obszerną i popularną serię z tej gry, którą obejrzało już tysiące widzów i czytelników: Frostpunk na kanale Big Bad Dice. Nic więc dziwnego, że szczególnie zwracamy uwagę na nadchodzącą premierę tej gry. A co otrzymamy w dodatku?

Została ujawniona data premiery tego nadchodzącego rozszerzenia, będącego epilogiem całej historii opisanej w Frostpunk. On the Edge zadebiutuje już 20 sierpnia, czyli bardzo niedługo. A co zaoferuje nam sam dodatek? Historia będzie się działa po Wielkiej Zimie, kiedy nasze miasto przetrwało i zastanawia się co dalej. Zostały odsłonięte ruiny starego kompleksu wojskowego i nie kto inny, jak my będziemy musieli zarządzać zespołem wydobywczym. Niestety Wielka Zima wybiła całe życie, więc jedynym źródłem zaopatrzenia będzie miasto z którego wyruszyliśmy. Jako przywódcy drużyny zwiadowczej będziemy musieli zająć się więc nie tylko wydobyciem artefaktów z ruin, ale także stworzyć stabilny łańcuch dostaw surowców. Pamiętajmy przy tym, że efekty naszej pracy wprost przełożą się na to co otrzymamy od miasta.

Całe szczęście, że pogoda tutaj nie jest zbyt surowa, więc powinno nam się udać przetrwać bez generatora, przynajmniej przez jakiś czas. Jak długo? Wybory, trudne decyzje, oraz nacisk moralny na gracza będą dalej obecne w Frostpunku, a każda droga będzie ciągnąć swoje konsekwencje. W dodatku otrzymamy więc:

  • całkowicie nową, ekscytującą historię wieńczącą przygodę z Frostpunk;
  • różne czynniki i efekty naszych decyzji będą nas popychać do eksploracji i poszukiwań rozwiązań powstających problemów;
  • nowa mapa, nowe struktury, nowa ekonomia;
  • nowe elementy polityczne oraz społeczne pozwalające łączyć lub też dzielić naszych eksploratorów;

Poniżej przedstawiamy także trailer z nadchodzącego dodatku. Gra będzie na pewno ogrywana na naszym kanale, a recenzji spodziewajcie się oczywiście na bigbaddice.pl.

Frostpunk: On The Edge | Release Date Official Cinematic Trailer

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Ale japa - recenzja - stań do gry twarzą w twarz
Następny Playstation Plus na Sierpień 2020