Frozenheim – aktualizacja 1.3 – Jarl’s Tournament


Aktualizacja 1.3 dodaje różne Quality of Life Improvements i funkcje, o które prosiła społeczność, ale skupmy się na dwóch głównych additions: turnieju Jarla i systemie pogodowym.

Turniej Jarla

Turniej Jarla to nowy dynamiczny tryb gry, w którym nie budujemy bazy na rzecz szybkich taktycznych potyczek. Zamiast zbierania surowców i budowania struktur zaczynamy każdą rundę z limitowaną ilością złota, za które rekrutujemy i ulepszamy jednostki i bohaterów. Kiedy zakończymy budowanie swojej armii możemy zmierzyć się z innymi graczami lub AI. Zwycięzca potyczki zbiera łupy i ma okazje sie przegrupować, turniej trwa do czasu kiedy pozostanie tylko jedna armia.

Nowy system pogodowy

Twórcy dodali również nowy system pogodowy, który wzbogaca system pór roku, który już wcześniej był w grze. Podczas każdej pory roku doświadczymy różnych warunków pogodowych, które mogą nam pomóc lub przeszkodzić jeżeli zignorujemy prognozę. Możliwe jest skradanie się we mgle, wykorzystanie wiatrów na morzu do szybszego poruszania albo okopanie się kiedy nadchodzi burza śnieżna, resztę efektów należy odkryć samemu.

Inne

Oprócz dwóch gwiazd dodano również dwie nowe mapy, nowe rodzaje pingów, poziomy trudności misji w kampanii, zrebalansowano drzewko technologiczne, dodano nową umiejętność dla jednostki z procą, nowe perki do drzewka technologicznego i wiele różnych usprawnień QoL na prośbę społeczności.

Frozenheim 1.3 Update - The Jarl’s Tournament

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Remake Silent Hill 2 „wiernie” trzyma się oryginalnej historii
Następny Clash of Cultures - Tier lista, moim zdaniem najlepsze Cywilizacje