Fruit Ninja – Unboxing Gry – Owoce w pudełku


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing baardzo kolorowej gry imprezowej Fruit Ninja, od wydawnictwa Rebel. Pewnie znacie doskonale tą nazwę z gry zręcznościowej przeznaczonej na urządzenia mobilne, w której to trzeba wykazać się sprytem by pokroić owoce i nie rozkroić bomby. Ta karcianka jest właśnie na bazie tej gry.

Fruit Ninja do zręcznościowa gra przeznaczona dla od trzech do sześciu osób, a najmłodszy gracz, musi mieć 8 lat. Jak przystało na grę imprezową czas rozgrywki nie jest długi. Wynosi od 20 do 40 minut.


Subskrybuj nasz kanał na YouTube

YouTube player


Tak się prezentuje opakowanie do gry. Jak widzicie jest bardzo, bardzo kolorowe skutecznie nawiązujące do tematyki i tytułu gry. Pudełko wykonane z solidnej tektury, z wysoką precyzją.

Idąc dalej w pudełku znajdziemy instrukcję do gry, która jest bardzo cienka a tekstu w niej niewiele. Wnętrze instrukcji również jest dość atrakcyjne wizualnie.

Mamy i wypraskę, w której każdy element ma swoje miejsce. W środku widać pliczek kart, żetony w woreczkach, oraz czarną drewnianą katanę.

Na zdjęciu widzimy dostępne rodzaje owoców w talii, którą znajdziemy w pudełku. Karty mają gładką fakturę, nie powinny się ścierać przy intensywnej eksploatacji. W środku okręgu czarna katana, wykonana z drewna.

Owocki.

Jest i nasz mały notesik na punkty. Cóż więcej dodać 🙂

Pięć rodzajów żetonów również znajdziecie w pudełku, a do nich dołączone będą woreczki strunowe. Żetony wykonane z grubej tektury, nie odwarstwiają się.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Destiny 2 Warmind / Strategos - Co nowego w dodatku?
Następny Warhammer 40000: Gladius - Relics of War - Recenzja - Tylko jeden X