Gamedec 🕵️ – Harvest Time! Drugie Śledztwo, Stanley, Szeryf, Banita, Lea Anne


Pamiętaj by subskrybować nasz kanał!

Nie bądź elf, dej suba!

Zapraszam do naszego pełnego przejścia gry Gamedec! Dzisiaj rozpoczniemy drugie śledztwo w grze. Co nas czeka w futurystycznym Warsaw City? Wyruszymy do gry Harvest time na zlecenie niejakiego Stanleya. Co nas czeka w tej przyjaznej grze?

Gamedec to gra dla jednego gracza oparta na książkach Marcin Przybyłek. Wcielamy się w niej w rolę detektywa, który to mieście Warsaw City będzie musiał rozwiązywać zagadki różnych paskudnych zbrodni, często balansując na granicy moralności oraz kształtując swoją historię przez coraz to złożone wybory. Akcja gry nie tylko będzie się działa w samym mieście, ale także i w wirtualnych rzeczywistościach inspirowanych dzikim zachodem lub na przykład feudalną japonią.

Będziesz tropić przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami? Co oznacza dla ciebie lub dla nich „szczęśliwe zakończenie”? Każda decyzja, którą podejmujesz, kształtuje świat gry i osobowość twojej postaci. Niektóre decyzje będą wydawały się słuszne, a inne pociągną za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Gra nieustannie dostosowuje się do twoich wyborów i nigdy cię nie osądza – tylko ty możesz to zrobić.

Witaj w Warsaw City XXII wieku, gdzie to, co rzeczywiste jest pojęciem względnym, a „życie” i „śmierć” mają wiele znaczeń. Wirtualne światy są źródłem realnych problemów, jak pożądanie, lenistwo, zazdrość czy chorobliwa duma. Dlatego mieszkańcy wirtualnych światów-gier potrzebują specjalistów – Gamedeców, którzy odkrywają oszustwa ukryte rzeczywistościach swoich klientów. Dziki Zachód lub dżungla prehistorycznego parku rozrywki, w tych i wielu innych światach, stawiają czoła ludzkiej naturze, która mimo wielu zmian, pozostała taka sama…

Gamedec, za sprawą takich mechanik jak: Kodeks, Aspekty i Dedukcja sięga do fundamentów gatunku RPG. Tocz zawiłe dyskusje, ujawniaj lub twórz sieci intrygi, ratuj życie lub odkrywaj niezwykłe relacje między światami wirtualnymi a ich mieszkańcami. Gra, wzorując się na istocie klasycznych gier RPG, skupia się na rozwoju postaci w zależności od wyboru. Gamedec, daje ci swobodę podejścia do sytuacji z wielu punktów widzenia, zamiast wymuszania jednego rozwiązania. Pamiętaj: tutaj wybór należy do ciebie.

🔥 Całą serię zobaczysz na:

Zagrajmy w Gamedec - Pełne przejście gry Poradnik Solucja

💌 Koniecznie wpisz się na newsletter! Wysyłamy list raz w tygodniu z informacją o nadchodzących materiałach oraz opublikowanych treściach na youtube oraz bigbaddice.pl:

Newsletter

🤑 Donate:
https://streamelements.com/adixxx/tip

🔎 Gdzie nas znaleźć:
WWW 🎲 https://bigbaddice.pl
Discord 🎲 https://discord.gg/5EVPj2u
Twitch 🎲 https://twitch.tv/bigbaddice_pl
FB 🎲 https://www.facebook.com/bigbaddice
Insta 🎲 https://www.instagram.com/thebigbaddice

🖥️ Mój Sprzęt:
Procesor: AMD FX-8300 8 rdzeni
Karta Graficzna: GeForce RTX 2060
RAM: 32 GB
System Operacyjny: Windows 10
Monitor: 2x Samsung S24F350
Soft: OBS

🕵️ Ten i pozostałe filmy z serii znajdziesz wpisując frazy takie jak:
Gamedec
Gamedec gameplay
Gamedec po polsku
Gamedec pl
Zagrajmy w Gamedec
Let’s play Gamedec
Gamedec solucja
Gamedec poradnik

#gamedec #cyberpunk2077 #polskiegry

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Diablo 2 Resurrected - Kostka Horadrimów i Receptury - Poradnik
Next F.I.S.T. Forged in Shadow Torch - Western Ridge, Samurai Boss, Duke i Power Armor