Gamedec – Zakończenie gry i dostępne opcje [ENDING]


Pamiętaj by subskrybować nasz kanał!

Nie bądź elf, dej suba!

Przedstawiam moje własne zakończenie gry Gamedec, gdzie różne wybory ukształtowały możliwe zakończenia. Film zawiera zarówno scenę z podsumowaniem moich wyborów, jak i rozmowę z Jesterami, gdzie przedstawią mi opcje.

Przypominam że jest to clip z nagrania live. Całość zobaczysz tutaj:

Gamedec 🕵️ - Knight's Code, Axis Mundi, Jester, Czym jest drzewo poznania? Gameplay pl po polsku

Gamedec to gra dla jednego gracza oparta na książkach Marcin Przybyłek. Wcielamy się w niej w rolę detektywa, który to mieście Warsaw City będzie musiał rozwiązywać zagadki różnych paskudnych zbrodni, często balansując na granicy moralności oraz kształtując swoją historię przez coraz to złożone wybory. Akcja gry nie tylko będzie się działa w samym mieście, ale także i w wirtualnych rzeczywistościach inspirowanych dzikim zachodem lub na przykład feudalną japonią.

Będziesz tropić przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami? Co oznacza dla ciebie lub dla nich „szczęśliwe zakończenie”? Każda decyzja, którą podejmujesz, kształtuje świat gry i osobowość twojej postaci. Niektóre decyzje będą wydawały się słuszne, a inne pociągną za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Gra nieustannie dostosowuje się do twoich wyborów i nigdy cię nie osądza – tylko ty możesz to zrobić.

Witaj w Warsaw City XXII wieku, gdzie to, co rzeczywiste jest pojęciem względnym, a „życie” i „śmierć” mają wiele znaczeń. Wirtualne światy są źródłem realnych problemów, jak pożądanie, lenistwo, zazdrość czy chorobliwa duma. Dlatego mieszkańcy wirtualnych światów-gier potrzebują specjalistów – Gamedeców, którzy odkrywają oszustwa ukryte rzeczywistościach swoich klientów. Dziki Zachód lub dżungla prehistorycznego parku rozrywki, w tych i wielu innych światach, stawiają czoła ludzkiej naturze, która mimo wielu zmian, pozostała taka sama…

Gamedec, za sprawą takich mechanik jak: Kodeks, Aspekty i Dedukcja sięga do fundamentów gatunku RPG. Tocz zawiłe dyskusje, ujawniaj lub twórz sieci intrygi, ratuj życie lub odkrywaj niezwykłe relacje między światami wirtualnymi a ich mieszkańcami. Gra, wzorując się na istocie klasycznych gier RPG, skupia się na rozwoju postaci w zależności od wyboru. Gamedec, daje ci swobodę podejścia do sytuacji z wielu punktów widzenia, zamiast wymuszania jednego rozwiązania. Pamiętaj: tutaj wybór należy do ciebie.

🔥 Całą serię zobaczysz na:

YouTube player

💌 Koniecznie wpisz się na newsletter! Wysyłamy list raz w tygodniu z informacją o nadchodzących materiałach oraz opublikowanych treściach na youtube oraz bigbaddice.pl:

Newsletter

🤑 Donate:
https://streamelements.com/adixxx/tip

🔎 Gdzie nas znaleźć:
WWW 🎲 https://bigbaddice.pl
Discord 🎲 https://discord.gg/5EVPj2u
Twitch 🎲 https://twitch.tv/bigbaddice_pl
FB 🎲 https://www.facebook.com/bigbaddice
Insta 🎲 https://www.instagram.com/thebigbaddice

🖥️ Mój Sprzęt:
Procesor: AMD FX-8300 8 rdzeni
Karta Graficzna: GeForce RTX 2060
RAM: 32 GB
System Operacyjny: Windows 10
Monitor: 2x Samsung S24F350
Soft: OBS

🕵️ Ten i pozostałe filmy z serii znajdziesz wpisując frazy takie jak:
Gamedec
Gamedec gameplay
Gamedec po polsku
Gamedec pl
Zagrajmy w Gamedec
Let’s play Gamedec
Gamedec solucja
Gamedec poradnik
Gamedec koniec gry
Gamedec ending
Gamedec zakończenie
Gamedec zakończenia

#gamedec #cyberpunk2077 #polskiegry

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Utracona Rozpacz, Nowy Legendarny Miecz, Astralne Dostrojenie - Destiny 2: Poza Światłem
Next Nie czas umierać - recenzja - Jestem wstrząśnięta, nie zmieszana