Gaming HERoes, czyli „Czarna Wdowa” promowana przez streamerki


Gaming HERoes, promocja filmu Czarna Wdowa

Premiera nowego filmu Marvela – Czarna Wdowa – będzie mieć miejsce już 9. lipca. Co za tym idzie, najwyższa pora na huczną promocję tytułu – Gaming HERoes, które zorganizowane zostanie z udziałem czołowych, polskich streamerek gamingowych.

Polskie streamerki zagrają z widzami podczas akcji Gaming HERoes

Gaming HERoes to projekt, który ma za zadanie przede wszystkim promocję nowego filmu Marvela, ale i skupienie uwagi na wartościach, jakie film przekazuje, utrzymując konwencję idei „girl power”. Stąd właśnie pomysł, aby w akcję zaangażować jedne z najpopularniejszych, polskich streamerek na platformie Twitch.tv, które na co dzień obcują z – na pierwszy rzut oka – zdominowanym przez mężczyzn środowiskiem gamingu. A dlaczego tylko na pierwszy rzut oka? Według źródła (link poniżej) „Kobiety stanowią 47% wszystkich graczy w Polsce, w tym 53% wszystkich graczy sięgających po wirtualną rozrywkę od 4 do 6 razy w tygodniu i 42% tych, którzy grają codziennie.” 

Promocję śledzić będziemy mogli zarówno w mediach społecznościowych, jak i na Discordzie, jednak to na Twitchu będą działy się najciekawsze atrakcje. Tam właśnie, grając w parach, rzucą wyzwanie swoim obserwatorom: Nieuczesana, Makito, Navcia i Brunecia.

Transmisje rozpoczną się już 9 lipca od 17:00 na kanale każdej z dziewczyn:

Czarna Wdowa w kinach już od 9 lipca

Gaming HERoes, promocja filmu Czarna Wdowa

Scarlett Johansson w roli Natashy Romanoff (aka Czarna Wdowa) w najnowszym filmie Marvela mierzy się ze swoją przeszłością jeszcze sprzed czasów drużyny Avengers. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć. Wracając jednak do obsady:

  • Florence Pugh występuje w roli Yeleny,
  • Davida Harboura zobaczymy jako Alexei / The Red Guardian,
  • Rachel Weisz jako Melinę.

Za reżyserię tytułu odpowiadała Cate Shortland, za to za produkcję – Kevin Feige.

Źródła: https://media.lttm.pl/147347-gamingowe-superbohaterki-w-akcji-gaming-heroes-promujacej-najnowszy-film-marvela-czarna-wdowa?fbclid=IwAR2z1DP-oihReTnsUUzBe71fUIe9D5rRaV2qEvruicXqeHhTL-xHtpAAl1U
https://media.lttm.pl/118721-iqs-i-gameset-kobiety-stanowia-47-graczy-w-polscenbsp

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Konspiracja: Uniwersum Abyss - recenzja - destylat dobrej gry
Następny Co warto obejrzeć w weekend? Netflix, HBO Go i kino!