Posty w kategorii

Książki


Black Bird Academy

16 czerwca 2024

Zabij Mrok. Black Bird Academy to książka fantasy autorstwa Stelli Tack, która zabiera czytelników do mrocznego świata demonów i egzorcystów. Warto ją przeczytać?

Fantasy romance z motywem turnieju

14 czerwca 2024

Szukasz fantasy romance z motywem turnieju lub prób? Mam dla Ciebie osiem propozycji książek!

Witch king. Wiedźmi król

5 czerwca 2024

Witch King. Wiedźmi Król to najnowsza powieść fantasy autorstwa Marthy Wells, pierwsza od ponad dekady. Książkę w naszym kraju wydaje Wydawnictwo Uroboros a my z przyjemnością objęliśmy ją patronatem medialnym. Czy warto ją przeczytać? Zapraszam do recenzji!

książki dark romance

2 czerwca 2024

Interesują Was książki dark romance? Dzisiaj przedstawię garść informacji na temat tego gatunku i polecę kilka tytułów, które warto przeczytać!

Never After

27 maja 2024

Seria Never After autorstwa Emily McIntire to zbiór książek z gatunku dark romance. Każda powieść to osobna historia inspirowana innym złoczyńcą z klasycznych baśni, zawierająca mroczną i pokręconą opowieść o ich historii. Czy warto przeczytać tę serię książek?

25 maja 2024

Lubicie książki fantasy z motywem enemies to lovers? Jeśli tak, mam dla Was 10 powieści, które warto przeczytać!

książki dark academia

18 maja 2024

Szukacie dobrej książki Dark Academia? Mamy dla Was 10 propozycji książek, które warto przeczytać!

11 maja 2024

The Ashes & the Star Cursed King to druga powieść Carissy Broadbent z cyklu Królestwo Nyaxii. Czy ta książka jest tak dobra, jak pierwsza część? Zapraszam do recenzji!

10 maja 2024

Zastanawiasz się co przeczytać po Fourth Wing i Iron Flame? Dobrze trafiłeś, bo mam kilka propozycji!

5 maja 2024

Dark Academia, gatunek łączący intrygi akademickie z elementami tajemnicy, mroku i intelektualizmu, urzekł czytelników klimatyczną scenerią, złożonymi postaciami i skłaniającymi do myślenia motywami przewodnimi. Czym właściwie są książki Dark Academia?

24 kwietnia 2024

Powerful to nowela autorstwa Lauren Roberts. Historia dzieje się w tym samym czasie co pierwsza książka pisarki – Bezsilna, ale opowiedziana jest z innej perspektywy. Czy warto ją przeczytać?

8 kwietnia 2024

Dom płomienia i cienia to najnowsza książka Sarah J. Maas, trzecia część w serii Księżycowego Miasta. Po prawie dwóch latach od premiery drugiego tomu wracamy do historii Bryce, Hunta, Ruhna oraz ich przyjaciół. Czy warto było tyle czekać na premierę?