Genshin Impact 2.0 już dostępne


Nowy region, mechaniki i postaci dołączają do gry wraz z wydarzeniami ograniczonymi czasowo.

Co nowego?

-Region Inazuma

-Postaci: Ayama, Yoimiya i Sayu, wszystkie z Inazumy

-Nowy Archont, świat i zadania fabularne. Dwa nowe zadania znajdziemy pod nazwami: „Chapter 2: Act 1 – The Immovable God and the Eternal Euthymia” i „Chapter II: Act II – Stillness, the Sublimation of Shadow”. Dodatkowo 32 nowe World Questy i 2 fabularne o nazwach: „Grus Nivis Chapter” z Ayaką i „Carassius Auratus Chapter” z Yoimiya.

-Wydarzenia. Pierwsze duże wydarzenie 2.0 „Thunder Sojourn”, które rozpoczęło się 22 lipca oferuje jako nagrodę darmową Beidou. Drugie główne wydarzenie „Phantom Flow” prawdopodobnie rozpocznie się 6 tygodni po premierze 2.0.

-Uzbrojenie. Pięć nowych czterogwiazdkowych broni Inazuma dla każdego typu broni. Oprócz tego specjalna pięciogwiazdkowa wersja łuku i miecza.

-Zestawy artefaktów „Emblem of Severed Fate” i „Shimenawa’s Reminescence”.

-Wrogowie. Nowy boss Maguu Kenki z 1.6 powróci w 2.0 jako stały world boss. Oprócz tego nowi przeciwnicy Pyro Hypostasis, Perpetual Mechanical Array, Nobushi i Kairagi Samurai, cztery nowe typy przeciwników z ruin i Mirror Maiden.

-Domeny. Inazuma stanie się domem sześciu nowych Domen oferując materiały do ulepszania talentów, broni i artefaktów.

-Funkcja Cross-Save umożliwiająca dzielenie zapisów między PC, Playstation i telefonem.

Inazuma

Region Inazuma znany jako Nation of Eternity jest duży większy od Dragonspine. Nie tak jak Dodoland Golden Apple Archipelago wprowadzony w 1.6, Inazuma zostaje wprowadzona permanentnie. Inazuma jest luźno bazowana na Japonii pod względem krajobrazu, architektury i nazewnictwa. Znajdziemy duży kwitnących wiśni, samurajów i wielki pałac Shoguna. Inazuma jest rządzona przez Elektrycznego Archonta przez co motyw jest burzowy.

Region podzielony jest na kilka wysp: Narukami; Yashiori; Tatarasuna, Kannazuka; Mikage Furnace; miasto Inazuma jako główny hub; Tenshukaku i Komore Teahouse.

Genshin Impact - Official Version 2.0 Trailer (Kamisato Ayaka, Yoimiya, Sayu)

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Skyforge - Wszystkie klasy postaci - Poradnik dla początkujących
Następny Najlepsze gry karciane: nasze topowe propozycje - edycja 2021