Genshin Impact patch 3.4 – data premiery i szczegóły


Genshin Impact patch 3.4 - data premiery i szczegóły

Genshin Impact w wersji 3.4 to nadchodząca łatka dla Genshin Impact. Oprócz wydania nowych postaci Alhaitham i Yaoyao, ta łatka będzie dostarczać aktualizacje dla Genius Invokation TCG, a także aktualizacje mapy pustyni Sumeru.

Data premiery Genshin Impact 3.4

Wersja 3.4 Genshin Impact pojawi się 18 stycznia 2023 r.

Genshin Impact 3.4 – nowe postacieNowe postacie Genshin Impact pojawiające się w wersji 3.4 to Yaoyao, utalentowany młody uczeń i zwolennik Madame Ping oraz Alhaitham, skryba z Sumeru Akademiya. Banery pierwszej fazy będą przedstawiać Alhaitham i Xiao jako 5-gwiazdkowe, a Yaoyao będzie uwzględnione w 4-gwiazdkowej podwyższce. Druga faza obejmie Hu Tao i Yelan jako banery 5-gwiazdkowe.

Zadanie fabularne Genshin Impact 3.4

Ta wersja doda misję fabularną z udziałem Alhaithama, zwaną Vultur Volans. Daje to graczom wgląd w to, co Alhaitham robi w wolnym czasie.

Pustynia HadramavethPustynia Hadramaveth to nowy obszar na pustyniach Sumeru, ale o znacznie ostrzejszym klimacie. Na środku pustyni panuje wieczne tornado, które może wywoływać burze piaskowe i jest domem dla różnego rodzaju wrogów, w tym nowych Eremitów.

W tym obszarze pojawi się również nowy boss o imieniu Setekh Wenut. Ten boss używa dźwięku i wibracji, aby zlokalizować swoją ofiarę i wykorzystuje moc Anemo do walki.

Aktualizacje Genius Invokation TCGW wersji 3.4 Genius Invokation TCG otrzyma aktualizację. Pierwszy dotyczy ograniczonego czasu gry, który pomija rzut kostką żywiołów i natychmiast daje graczom 8 kostek omni, co oznacza, że nie ma żadnych ograniczeń, tylko akcja!

Druga aktualizacja Genius Invokation to nowe karty postaci. Wersja 3.4 wprowadzi Beidou i Klee jako nowe karty postaci.

Nowe stroje postaciAyaka i Lisa otrzymają nowe stroje, przy czym strój Lisy będzie dostępny za darmo, o ile spełnisz wymagania pewnego wydarzenia zwanego Drugim rozkwitem.

Wydarzenia Genshin Impact 3.4Wszystkie wydarzenia w wersji 3.4 zawierają nowe z wyjątkiem powracającego Lantern Rite, który odbywa się co roku. Wydarzenia te nagrodzą cię primogemami, materiałami do wstąpienia, a nawet nowym strojem Lisy!

Rytuał Latarni

Rytuału Latarni powraca w wersji 3.4, dając nam więcej primogemów i innych nagród. Podczas tego wydarzenia odbędą się papierowe teatrzyki, tradycyjna sztuka Liyue, gra parkour o nazwie Radiant Sparks, wyzwania żeglarskie, a także wyzwania bojowe!

Podczas Rytuału Latarni rozpocznie się skumulowane wydarzenie logowania o nazwie Niech szczęście Cię odnajdzie. To zdarzenie logowania może dać ci 10 splecionych losów, wystarczy się zalogować! Co więcej, zespół Genshin Impact wyśle również 3 kolejne Splecione losy za pomocą poczty w grze, co daje w sumie 13 Splecionych losów.

Po podniesieniu świątecznej gorączki, prawdopodobnie poprzez udział w wydarzeniach Święta Latarni, możesz zaprosić jedną wybraną 4-gwiazdkową postać z Liyue!

Wszechmocnego Arataki niezwykła i ekscytująca ekstremalna bójka żuków

Podczas gdy w Liyue odbywają się uroczystości, Itto ma inne plany w Inazuma, więc rozpoczął wydarzenie o nazwie Wszechmocnego Arataki niezwykła i ekscytująca ekstremalna bójka żuków, w której rzucasz Onikabuto przeciwko NPC i walczysz.

W tym przypadku będziesz kontrolować swoje własne Onikabuto, zmuszając je do rzucania się do przodu lub do tyłu, aby uniknąć obrażeń. Twoje Onikabuto ma pasek wytrzymałości, więc nie możesz tak po prostu miażdżyć!

Duch wojownika

Komisja Yashiro nie da się prześcignąć w tych innych wydarzeniach, ponieważ sami poprowadzą zawody w sztukach walki! W tym wydarzeniu zmierzysz się z innymi pretendentami, ale w ogóle nie będziesz mógł używać wizji ani elementów. Walka zostanie rozstrzygnięta przy użyciu tylko twojego miecza!

Drugie kwitnienie

Second Blooming to wydarzenie, w którym musisz utworzyć trzy drużyny, aby ukończyć trzy kolejne rundy, z których wszystkie obejmują pokonanie przeciwników. Tworząc drużynę, zobaczyłbyś, że istnieją „połączone” postacie. Oznacza to, że jeśli umieścisz postać w jednym z nich, postać ta pojawi się również w następnej rundzie. W tym wydarzeniu pojawią się postacie próbne.

Po ukończeniu wszystkich etapów będziesz mógł odebrać nowy strój Lisy!

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Koala Man - czy warto obejrzeć?
Następny Rising of the Shield Hero Sezon 2 / Tate no Yuusha no Nariagari - Recenzja, tym razem pozytywna