Ghost Ship Games wyciąga pomocną dłoń do mniejszych kolegów


Ghost Ship Games Deep Rock Galactic

Ghost Ship Games, twórcy Deep Rock Galactic, uruchamiają dział wydawniczy Ghost Ship Publishing

W ostatnich dniach Ghost Ship Games ogłosiło, że utworzy dział wsparcia zwany Ghost Ship Publishing. Oznacza to, że studio odpowiedzialne za Deep Rock Galactic będzie pomagać mniejszym twórcom rozwinąć swe skrzydła w przestrzeni gier video. To wspaniały gest, który odczuć mogą pierwsi programiści. Pierwsza trójka osób objętym programem pomocy wywodzi się z Danii. To wspaniały gest, który pozwoli mniejszym programistom rozwinąć skrzydła.

Ogromny sukces Ghost Ship Games

Na dniach Ghost Ship Games odniosło wielki sukces dzięki Deep Rock Galactic. Jest to symulator, w którym przekopujemy przestrzeń kosmiczną. Obecnie wraz z Ghost Ship Publishing studio rozszerza swoją działalność. Firma planuje wydawać gry niezależne. Co ciekawe, zespół znalazł bardzo przyjemne określenie na opisanie tego zjawiska. Będzie to platforma startowa dla gier niezależnych w „szybko rozwijającym się duńskim przemyśle gier i nie tylko”.

Plany wydawnicze Ghost Ship Games

Pierwszą grą, jaką wyda Ghost Ship Games, będzie Deep Rock Galactic: Survivor. Spin-off gry stworzonej przez Funday Games Survivor to strzelanka z widokiem z góry, w której gracze będą musieli kompletować klejnoty oraz odpierać narastające fale atakujących kosmitów. Ponadto według planu wydawniczego gra ma ukazać się na PC z wczesnym dostępem jeszcze w tym roku.

Ghost Ship Games SpellRogue

Gdyby wrażeń było mało, w kolejce jest także SpellRogue. To gra magiczna typu deck-builder, w której będziemy brali udział w turowych walkach za pomocą magicznych kości. Studio Ghost Ship Games porównuje ten tytuł do gry Slay the Spire. Jest to zatem naprawdę dobry znak dla debiutującego Guidelight Games. Co prawda nie ma jeszcze widełek czasowych, kiedy ta gra się ukaże, jednakże strona tej produkcji jest już dostępna na platformie Steam.

Ghost Ship Games Dark Swarm

I w końcu trzecia pozycja, która ucieszy fanów shooter-ów! Wkrótce do naszej dyspozycji zostanie przekazana gra DarkSwarm, za którą odpowiedzialne jest studio Bitfire Games. W tej grze będziemy mogli grać aż w czteroosobowym trybie kooperacji. DarkSwarm w sposób lekki podąża za koncepcją w Deep Rock. W telegraficznym skrócie grupa najemników gromi nacierająće fale obcych, których poziom trudności oraz liczebności stale się powiększa. Z tą różnicą, że w przypadku DarkSwarm, gra wygląda na bardziej przerażającą i trzymającą w napięciu, jak w przypadku gry Deep Rock. Termin jednak podobnie jak w przypadku powyżej nie został jeszcze ustalony.

Więcej o planach wydawniczych w transmisji na żywo

Na chwilę obecną nie mamy szerszego spektrum informacji. Więcej natomiast będziemy mogli się dowiedzieć z transmisji na żywo z okazji piątej rocznicy. Któż może wiedzieć, jakie smaczki jeszcze ujrzą światło dzienne?

Poprzednio Diablo 4 Beta - klasy i zawartość oraz nowy zwiastun rozgrywki
Następny Phalanx osiąga kolejny sukces - Huang ufundowany!