Głodostwory – Unboxing Gry


Witajcie 🙂 za oknem srogi mróz, który wcale nie zachęca do wyjścia z domu gdziekolwiek. Ale na szczęście od czego mamy gry planszowe! Dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing bardzo przyjaznej gry imprezowej o wdzięcznej nazwie Głodostwory, od wydawnictwa Egmont Polska. Przy tej grze zje Was ciekawość i niezwykle dobra zabawa.

Głodostwory to rodzinna gra imprezowa, ale dość nietypowa bo kooperacyjna. Jest przeznaczona dla od trzech do sześciu graczy, więc jeśli najczęściej gracie rodzinnie, lub po prostu w gronie znajomych to gra powinna się Wam spodobać. Odpowiedni wiek gracza sugerowany przez wydawcę to 8 lat i w górę. Czas gry również jest bardzo przyjazny, wynosi bowiem ok. 30 minut. To czyni grę idealnym fillerkiem pomiędzy cięższymi tytułami.

A na czym polega cała ta gra? Głównie na karmieniu wygłodniałych potworów … na czas! Ale więcej nie zdradzam, wszystkiego dowiecie się w recenzji.

Głodostwory łakną jedzenia – czas nakarmić bestie!

Tak się prezentuje opakowanie gry, jest bajecznie kolorowe, grafika przedstawia słynne Głodostwory. Pudełko jest raczej małe, obrazki na nim odpowiednie dla najmłodszych graczy. Wykonane solidnie, z grubej tektury.

Po otworzeniu pudełka wita nas rozdziawiona paszcza potwora. Niestandardowa wypraska, wygrywa wszystko, dzięki niej nic nie przemieszcza się po pudełku. W środku dwie talie kart oraz klepsydra odmierzająca czas. Wypraska jest bardzo sympatyczna, ale wypełnia kawałek pudełka.

Mamy i instrukcję do gry Głodostwory. Jest klarowna, jasno napisana z wieloma grafikami instruktażowymi. Jest bardzo krótka, więc nie spędzicie nad nią długich godzin.

Na stół wchodzi sushi oraz inne tajne składniki potraw dla potworów. Oczywiście wszystko musi być podane na tacy. Karty bardzo barwne, gładkie, całkiem fajnie wykonane.

Jest i drugi stosik kart, wśród których kryje się jeszcze więcej potraw w postaci hamburgerów, hot-dogów, frytek oraz kurczaków. Czyli wszystko to, co potwory lubią najbardziej!

Są i nasze tytułowe stwory we własnej osobie. Karty bardzo, bardzo kolorowe, mają gładką strukturę, nie odkształcają się. Obok nich klepsydra, bardzo fajnie wykonana, solidna.

 

Na naszym kanale umieściliśmy również filmik z unboxingiem gry Głodostwory na żywo. Zapraszam do oglądania, nie zapomnijcie o łapce w górę i subie!

YouTube player

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Warhammer: Vermintide 2 - Wrażenia i przemyślenia po zamkniętej becie
Następny Inuyashiki - Przerażające, dziwne czy piękne?