Godfall: Challenger Edition wystartuje 7 grudnia


Po premierze dobrze przyjętej ekspansji Fire & Darkness i darmowej aktualizacji Lightbringer twórcy ogłaszają Godfall: Challenger Edition, które pozwoli nowym graczom na doświadczenie trzech trybów gry z endgame’u, bez kampanii z wersji podstawowej oraz Fire & Darkness oraz wcześniejszym graczom oferuje nowe nagrody. Godfall: Challenger Edition będzie dostępne w PlayStation Plus od 7 grudnia do 3 stycznia.

Natychmiastowy boost do maksymalnego poziomu

Wszyscy gracze będą mieli opcje aby natychmiastowo podbić poziom gracza do 50 poziomu, który przynosi bardzo dużo skill pointów do rozdania i wachlarz śmiercionośnych bronii dla naszych Valorplates.

Dostęp do Endgame

Będziemy mogli użyć naszego Valorplate na maksymalnym poziomie aby doświadczyć trzech dostępnych trybów endgame:

Lightbringer czyli bitwa przeciwko wszechpochłaniającej ciemności, która może pochłonąć całe światło z wymiarów Aperion. Gracze, którzy przetrwają wybrane „zmory” otrzymywać będą coraz lepsze nagrody i mierzyć się z coraz wytrzymalszymi i groźnymi hordami do momentu kiedy Serce Ciemności zostanie wygnane w ostatecznej bitwie.

Dreamstones, w tym trybie weźmiemy udział w losowych walkach gdzie poprzez uwalnianie wspomnień Orina zdobędziemy unikalne nagrody za każdym razem. Klątwy nałożone na specjalne Przeklęte przedmioty mogą zostać zdjęte poprzez wykonywanie zadań w tym trybie.

Ascended Tower of Trials będą testem naszych umiejętności w nawet trudniejszym „wyścigu” na szyt wieży zbierając dary i pokonując potężnych bossów w drodze po najlepsze nagrody.

Nowe nagrody z bossów

Wszyscy obecni gracze Godfall otrzymają upgrade The Challenger za darmo, który doda nowe przedmioty kosmetyczne za pokonanie bossów w kampanii oraz możliwości potwórzenia misji fabularnych.

System zadań wprowadza nowe wyzwania i legendarne nagrody

Wszyscy gracze będą mieli dostęp do nowych zadań czyt. wielu unikalnych wyzwań oferujących legendarne nagrody.

Dodatkowe informacje

Wszystkie funkcje Challenger dostępne są dla obecnych graczy Godfall.

Matchmaking edycji Challenger jest kompatybilny z matchmakingiem wszystkich innych edycji Godfall i wspiera cross-gen PS4-PS5.

Z edycji Challenger możemy łatwo zakupić ulepszenie do edycji Deluxe aby dostać dostęp to kampanii, dodatkowych broni i przedmiotów kosmetycznych.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Red Rising – recenzja – ile tekstu zmieści się na kartach?
Następny Komiksy świąteczne – najpopularniejsze komiksy z motywem świątecznym