Planszówek coraz więcej i jak tu za nimi nadążyć? Oglądać Youtuba? Śledzić recenzentów? Zaglądać do wydawców czy może Facebook prawdę Ci powie? Otóż niedawno z odmętów internetu wyłoniła się nowa strona www.gramywplanszowki.pl gdzie chłopaki chcą pomóc wam, graczom w ogarnięciu tego zamętu.

GramywPlanszowki.pl to młody, ale ambitny twór. Postawił sobie za zadanie stworzyć katalog wszystkich gier planszowych wydanych nad Wisłą. Wszystko co jest, było i będzie docelowo znajdzie się na tej stronce. Mało tego, poza krótkim opisem i ogólnymi informacjami na temat liczby graczy czy mechanik każda gra ma zakładki na wpisywanie opinii przez użytkowników, dodawania filmików z YT, recenzji, czy potrzebnych plików np. z uaktualnionymi instrukcjami czy FAQ. No zapowiada się bajecznie. Wszystko w jednym miejscu!

Przyjrzyjmy się teraz poszczególnym sekcjom i zapoznajmy z możliwościami jakie są nam oferowane.

Katalog

Główny plus gramywplanszowki.pl – katalog gier tworzony przez ekipę strony i wspierany przez użytkowników. Na początku naszym oczom ukaże się cały zestaw filtrów. Jest ich dość sporo i pozwalają łatwo zlokalizować poszukiwany przez nas tytuł, lub przedstawić podobne w wybranych kategoriach. Dodatkowo możemy szybko spojrzeć jakie gry zostały niedawno dodane do bazy danych.

Gramywplanszowki katalog

Nadchodzące gry

Sekcja poświęcona planowanych premierom gier w Polsce. Podaje planowaną datę pojawienia się tytułu, zawiera również wzmianki o zapowiedzianych dodrukach.

Gramywplanszowki nadchodzące gry

Artykuły

Zbiorcza strona dla artykułów wprowadzających do świata gier planszowych. Warto się z nimi zapoznać, jeśli szukasz konkretnych informacji. Na teraz można poczytać o wydawnictwach w Polsce, Sklepach z grami, ciekawych podcastach i recenzentach gier oraz kilku innych rzeczach.

Gramywplanszowki Artykuły

Opinie graczy

Bardzo ważna sekcja, gdzie to wy, gracze dajecie znać o swojej miłości lub jej braku do danej gry. Po założeniu konta na stronie wystarczy wejść na profil danego tytułu i przelać na ekran wasze najskrytsze przemyślenia.

Gramywplanszowki Opinie graczy

 

Opis gry

Zestaw informacji o każdym tytule zawierający podstawowe dane takie jak liczba graczy, czas gry, autora, wydawnictwo, typ gry oraz mechaniki w niej występujące. Dodatkowo wraz ze rozwojem strony przybywać będzie opinii i ocen wystawianych przez graczy. Zapowiada się bardzo dobrze. Jedyne czego teraz potrzeba to więcej użytkowników.

Gramywplanszowki Profil Gry

 

Dopingujemy mocno chłopaków z GramywPlanszowki.pl, a was, drodzy czytelnicy, zachęcamy do logowania się i powiększania swojej wiedzy na temat cudownego hobby, jakim są gry planszowe.

2 komentarze

 1. Qwas
  9 lipca 2021
  Odpowiedz

  MARTIN LENKIEWICZ
  Siedzę w grach planszowych od 2009 roku i bardzo ludzie ogrywać nowe tytuły. Interesują mnie podróże, nowe technologie i dobre towarzystwo.

  Popraw opis 😉

Zostaw komentarz

Previous Nowy film animowany w uniwersum Mortal Kombat - jest trailer
Next Monster Hunter Stories 2 - roadmap i nowy trailer