GRY W AMAZON PRIME GAMING – CZERWIEC 2022


W tym miesiącu Amazon Prime ma do zaoferowania Far Cry 4, który zdecydowanie warto nadrobić jeżeli nigdy nie mieliśmy okazji spróbować, kilka innych gier i oczywiście jak zwykle kolejną grę z cyklu Monkey Island.

Far Cry 4

Far Cry 4 to FPS od Ubisoftu z 2014 roku, którego akcja dzieje się w Kyrat czyli fikcyjnym kraju w Himalajach. Wcielamy się w Ajaya Ghale’a, który przybywa w środku wojny domowej między Królewską Armią Kyrat, pod kontrolą Pagana Mina a rebelianckim ruchem Złotej Ścieżki. Gameplay skupia się na walce i eksploracji gdzie standardowo przejmujemy posterunki, polujemy na zwierzęta i wykonujemy różne misje fabularne i poboczne.

Escape from Monkey Island

Escape from Monkey Island to jak pewnie każdy wie przygodówka od Lucas Arts, tym razem czwarta odsłona serii. Jest to pierwsza gra w serii używająca grafiki 3D. Gra skupia się na dialogach i rozwiązywaniu zagadek gdzie całość kontrolowana jest przy pomocy klawiatury lub joysticka co sprawia, że jest to jedyna gra w serii nie będąca point-and-click.

Calico

Calico to symulator społeczności gdzie naszym głównym zadaniem jest odbudować miejską kocią kawiarnie i wypełnić ją różnymi stworzeniami. Gameplay jest bardziej casualowy gdzie nie musimy się zbytnio niczym przejmować i na spokojnie eksplorować świat gry.

Across the Grooves

Across the Grooves to visual novela gdzie nasze wybory mają wpływ na przyszłość Alice drastycznie zmieniając jej rzeczywistość i umożliwiając jej eksplorować inne ścieżki modyfikując przeszłość. Podróżować będziemy po Europejskich miastach i poznawać różne osoby.

WRC 8 FIA World Rally Championship

WRC 8 FIA World Rally Championship to oficjalna gra World Rally Championship z 2019 roku oczywiście o tych właśnie zawodach. W grze zawarty jest dynamiczny system pogody i całkowicie zmieniony tryb kariery podobny do tego z serii Formula One od Codemasters.

Astrologaster

Astrologaster to komediowa narracyjna przygodówka stworzona przez Nyamnyam. Pierwotnie wyszła na iOSa, a kilka dni później również na Windowsa i MacOS. Gra skupia się na 16 wiecznym lekarzu i astronomie Simonie Formanie i postaciach, które napotyka, które wymagają diagnoz, leczenia i czasami również wyczytania ich przyszłości z gwiazd.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Tidal Blades - recenzja - jak rzucisz kostką to zrobisz wyzwanie.
Następny Outward: Definitive Edition - Poradnik dla początkujących - Jak przetrwać grę?