Gry w Amazon Prime Gaming – lipiec 2022


Przedstawiamy jak co miesiąc gry dostępne dla subskrybentów Amazon Prime Gaming, niedawno mieliśmy naprawdę solidne tytuły na Prime Day, to troszkę gorsze gry teraz są usprawiedliwione.

Fell Seal: Arbiter’s Mark

Fell Seal: Arbiter's Mark - Announce Trailer | PS4

Fell Seal: Arbiter’s Mark to turowe RPG skupione na fabule i strategicznych starciach gdzie odkrywać będziemy historię poprzez różne pre-definiowane scenariusze kontrolując naszą własną grupę Arbiterów, każdy możliwy do dostosowania poprzez szeroką gamę klas i umiejętności.

Fishing: North Atlantic

Fishing: North Atlantic - Release Trailer - OUT NOW!

Fishing: North Atlantic to sequel do popularnego Fishing: Barents Sea, tym razem wypłyniemy na ocean Nowej Szkocji z nowymi metodami połowu, dużą gamą statków i wyposażenia do połowu.

Suzerain

Suzerain - Launch Trailer

Jako prezydent Rayne będziemy przewodzić państwu Sordland w tym text-based RPGu. Będziemy nawigować przez dramaty polityczne poprzez rozmowy w naszym gabinecie z członkami rządu. Ze zbliżającą się wojną, zakorzenioną korupcją, kryzysem ekonomicznym i oczekiwanymi reformami czekają na nas ważne decyzje.

Maniac Mansion

MANIAC MANSION - Steam's Launch Trailer

Maniac Mansion to graficzna przygodówka z 87 roku wyprodukowana i wydana przez Lucasfilm Games. Akcja podąża za nastoletnim protagonistą Davem Millerem, który próbuje uratować swoją dziewczyną Sandy Pantz z rąk szalonego naukowca, który został zniewolony przez świadomy meteoryt.

 

Poprzednio Adam Przechrzta – Cień – Recenzja
Następny San Francisco - recenzja - drapacz chmur ukończony tylko w połowie.