GRY W AMAZON PRIME GAMING – MAJ 2022


Jak co miesiąc w abonamencie Amazon Prime mamy dostępne nowe tytuły do ogrania i jak zwykle większość na platformie Amazon Games. W tym miesiącu nie są to jakieś bardzo ekscytujące pozycje, ale zdecydowanie warte uwagi.

Dead Space 2(Origin)

Dead Space 2 to trzecioosobowy science-fiction survival horror gdzie wcielamy się w inżyniera Isaaca Clarke’a gdzie fabuła skupia się na pogarszającym się jego stanie psychicznym. Będziemy przemieszczać się po stacji kosmicznej wykonując misje, rozwiązując zagadki i walczyć z Nekromorfami.

Shattered: Tale of the Forgotten King(AG)

Shattered: The Tale of the Forgotten King to action RPG z elementami platformowymi ufundowane na kickstarterze w 2016 roku z premierą w 2021. Gra łączy w sobie elementy gameplayu 3D oraz 2.5D, w obu przyjdzie nam zmierzyć się z przeciwnikami gdzie czeka na nas lekko otwarty świat.

Out of Line(AG)

Out of Line to unikalna przygoda wypełniona zagadkami z ręcznie rysowanym art-stylem. W grze podążamy śladami San w celu ucieczki z fabryki, która do czasu była domem. Zagłebimy się w tę historię odkrywającą się z czasem w trakcie wielu rozdziałów.

The Curse of Monkey Island(AG)

The Curse of Monkey Island to trzecia część cyklu Monkey Island będącego serią klasycznych gier przygodowych point-and-click. W grze wcielimy się w Guybrusha Threepwooda poszukującego sposobu jak zdjąć klątwę z jego ukochanej Elaine Marley podczas poraz kolejny bycia prześladowanym przez nieumarłego pirata LeChuka. Gra została stworzona przez inny creative team niż poprzednie gry i ma trochę inny kierunek artystyczny i gameplayowy.

Cat Quest(AG)

Cat Quest to action RPG z otwartym światem gdzie wcielamy się oczywiście w tytułowego kota odkrywając świat, wykonując zadania, zdobywając lepszy ekwipunek.

Mail Mole + 'Xpress Deliveries(AG)

Mail Mole to platformówka 3D, w której wcielimy się w rolę Moltyiego czyli najszybszego kreta dostawczego w celu uratowania Carrotlandu przed katastrofą. Będziemy eksplorować różne magiczne światy, ścigać się z mecha-kretami, rozwiązywać zagadki, zdobędziemy nowych znajomych i znajdziemy różne znajdźki.

 

Poprzednio Arkana Magii - recenzja - nie bądź taki, rzucaj zaklęcia.
Następny Rozbrykane Jednorożce - recenzja - wyścig w kolorach tęczy.