Gry w Amazon Prime Gaming – marzec 2022


Jak co miesiąc w ramach sybskrybcji Amazon Prime Gaming mamy dostępną nową ofertę „darmowych” gier. W porównaniu do poprzedniego miesiąca tym razem mamy naprawdę fajne tytuły.

Madden 22


Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć czym jest seria madden. Jest to seria gier o footballu amerykańskim na licencji NFL produkowana przez nasze ukochane Electronic Arts. Jak zwykle tytuł nie różni się za bardzo niczym od poprzednich pomijając próby ulepszenia trybu Franchise.

Surviving Mars


Surviving Mars to sci-fi city builder gdzie naszym zadaniem jest oczywiście przetrwać na marsie. W grze zbudujemy własną kolonie na planecie nie stworzonej dla człowieka, odkryjemy sekrety Marsa i będziemy wynajdować nowe technologie. Gra ma również wsparcie dla modów co zdecydowanie przedłuży czas gry.

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech


SteamWorld Quest to karcianka RPG, w której pokierujemy drużyną aspirujących bohaterów. Zbudujemy nasz własny deck z ponad 100 unikalnych kart.

Crypto: Against All Odds


Crypto: Against All Odds to gra typu tower defense gdzie wcielamy się w rolę eksperta od cyberbezpieczeństwa i walczymy przeciwko hakerom i innym zagrożeniom blockchainu. Mamy tu połącznie customizacji squadu oraz budowania baz i wieżyczek.

The Stillness of the Wind


The Stillness of the Wind to gra o życiu i stracie. Po kolei, każdy odszedł ze wsi do miasta. Każdy oprócz Talmy, która zbliża się do swojego kresu zycia. Żyje w prosty sposób zajmując się gospodarstwem podczas kiedy z miasta przychodzą do niej niepokojące listy od członków rodziny.

looK INside

looK INside to narracyjna gra 2.5D, która opiera się na interakcjach, które nawiązujemy w książce opisującej życie francuskiej rodziny w różnych momentach.

Pesterquest


W Pesterquest wyruszymy na przygodę wielkiej wagi. Jest to epizodyczna visual novela w uniwersum Homestuck/Hiveswap. W poszukiwaniu odpowiedzi będziemy poruszać się między ziemią i alternią zawierając przy okazji przyjaźnie.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Premiery na Netflixie, HBO GO, PRIME i w kinie! 1 - 6 marca 2022
Następny CD Projekt wstrzymuje sprzedaż w Rosji i na Białorusi, wspiera akcje humanitarne i zostaje review bombed