Gry w Prime Gaming – styczeń 2022


W Prime Gaming oprócz przedmiotów i bonusów do różnych gier oferowane są również pełne wersje gier. Często nie są to ciekawe tytuły, ale w tym miesiącu Amazon się postarał.

STAR WARS Jedi: Fallen Order (Origin)

Star Wars Jedi: Fallen Order to gra action-adventure, souls-like wyprodukowany przez Respawn Entertainment i wydany przez EA w 2019 roku. Wcielimy się w padawana Cala Kestisa, którego na cel obrało sobie Galaktyczne Imperium i jest ścigany przez galaktykę przez dwóch Inkwizytorów w tym samym czasie próbując ukończyć swój trening, uciec od przeszłości i odbudować upadły Zakon Jedi.

Total War: Warhammer (Epic Games Store)

Total War: Warhammer to turowa strategia wyprodukowana przez Creative Assembly i wydana przez Segę. W grze uświadzczymy wiele frakcji z fantasy Warhammera od Games Workshop, jest pierwsza gra Total War nie pokazująca historycznych realiów. Jest to dziesiąty tytuł w sierii Total War i pierwszy z trylogii Total War: Warhammer.

World War Z: Aftermath (Epic Games Store)

World War Z: Aftermath to co-opowy zombie shooter inspirowany filmem od Paramount Pictures. Można grać z trzema znajomymi lub z AI, plusem jest crossplay przez co bariera w postaci platformy znika i łatwiej znaleźć ludzi do gry.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered (Amazon Games)

Fahrenheit Indigo Prohphecy to gra action-adventure została wyprodukowana oryginalnie przez Quantic Dream, a wersja remastered wyprodukowna i wydana przez Aspyr.  Fabuła podąża za Lucasem Kanem, który poperłnia morderstwo podczas opętania przez nadnaturalną siłę oraz dwóch policyjnych detektywów badających tę sprawę. W trakcie gry będziemy podejmować decyzje zmieniające bieg wydarzeń

WRC 7 FIA World Rally Championship (Amazon Games)

WRC 7 FIA World RAlly Championship to gra wyścigowa skupiająca się bardziej an off-roadzie wyprodukowana przez KT Racing i wydana przez Nacon w 2017 roku. W grze uświadczymy oficjalne samochody, kierowców i 52 mapy w 13 krajach.

Two Point Hospital (Amazon Games)

Two Point Hospital to wydany w 2018 roku business simulator wyprodukowany przez Two Point Studios. Wśród designerów i deweloperów znaleźli się twórcy Theme Hospital tacy jak Mark Webley i Gary Carr. Jest to spiritual succesor do wspomnianego Theme Hospital z 1997 roku gdzie naszym zadaniem jest konstrukcja i zarządzanie imperium szpitali w fikcyjnym Two Point County gdzie musimy leczyć pacjentów z fikcyjnym i często komicznych chorób.

Inne pozycje

Oprócz wymienionych tytułów na Amazon Gaming dostępne do odebrania są również: „Abandon Ship”, „Paper Beast – Folded Edition” oraz „In Other Waters”.

Poprzednio Planszowe donosy z tygodnia vol.9
Następny Kroniki Zamku Avel - recenzja - Młodociani bohaterowie na ratunek