Hero Realms – Unboxing Gry – Star Realms w świecie fantasy


Witajcie 🙂 dzisiaj przyszedł czas na unboxing, wiem, że lubicie zaglądać gier. Bo kto nie lubi 🙂

Ostatnimi czasy kupiliśmy duecik Star Realms łącznie z Hero Realms od wydawnictwa Games Factory. Unboxingu tej pierwszej nie robiłam, ponieważ w środku jest sama instrukcja wraz z talią kart, jak przystało na karciankę.

W przypadku Hero Realms zawartość pudełka jest trochę bardziej zdumiewająca, dlatego postanowiłam się z Wami tym podzielić.

Hero Realms to zgrabna gra karciana niewielkich rozmiarów, która jest ulepszeniem Star Realms, a zasady mają właściwie takie same. Gra jest przeznaczona dla od dwóch do czterech graczy, a cała rozgrywka nie trwa długo, maksymalnie pół godziny, co jest dobrą opcją dla wiecznie zapracowanych.

Zanim zajrzymy do pudełka czas na krótki unboxing na żywo! Życzymy miłego seansu filmowego!

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


YouTube player


ZAGLĄDAMY DO PUDEŁKA HERO REALMS

Tak się prezentuje opakowanie do gry Hero Realms. Pudełko jest dosyć spore jak na małych rozmiarów karciankę, w środku spora przerwa zawierająca powietrze, na spokojnie zmieści się jeszcze jedna gra. Wierzch pudełka ma ciekawe grafiki osadzone w fantastycznym klimacie.

Idąc dalej mamy karty punktacji, bardzo zmyślne, w różnych kolorach. Karty mają gładką fakturę, nie odkształcają się w dłoniach podczas rozgrywki.

I kolejna część kart dostępnych w pudełku. Na wierzchu widać jedną z kart startowych. Wszystkie karty bez wyjątku są bardzo atrakcyjne wizualnie.

Tutaj na zdjęciu druga, bardzo pokaźna talia kart. Tym razem na zdjęciu karta, która może trafić na Waszą rękę po zakupie jej.

Poprzednio Gry komputerowe Czerwca i Maja 2018 - W co ostatnio grałem? [NCWW]
Następny Tokyo Ghoul:RE - Recenzja - Słodkie Steki