Hogwarts Legacy – oficjalny zwiastun filmowy


Hogwarts Legacy - oficjalny zwiastun filmowy

Warner Bros. Games i Avalanche Software zaprezentowały zupełnie nowy zwiastun filmowy „The Invitation” dla Hogwarts Legacy, nadchodzącej gry RPG akcji z otwartym światem. Film przenosi widzów w świat Hogwarts Legacy, dając fanom zapierający dech widok z lotu ptaka na teren zamku i poza nim, jednocześnie zapraszając graczy do stania się częścią magii i spełnienia marzeń o uczęszczaniu do Szkoły Magii w Hogwarcie.

Film przedstawia sowę niosącą upragnione zaproszenie, która szybuje nad dachami zamku i nad głowami uczniów w Wielkiej Sali, zapewniając widok z góry na niektóre kultowe miejsca w Hogwarcie, które gracze będą mogli zwiedzać. Gdy sowa szybuje po zamku, fani rozpoznają znajome nazwiska i twarze, w tym Prawie Bezgłowego Nicka i profesora Weasleya. Podróż sowy uwypukla również niektóre z ukrytych niebezpieczeństw, z którymi będą musieli się zmierzyć gracze, ponieważ z trudem unika hordy gigantycznych pająków w Zakazanym Lesie, śmiercionośnego podmuchu Avada Kedavra od zamaskowanego czarodzieja i ognistego oddechu smoka.


Dziedzictwo Hogwartu (ang. Hogwarts Legacy) – znajdująca się w produkcji fabularna gra akcji z otwartym światem, której akcja osadzona będzie w XIX wieku w uniwersum Harry’ego Pottera. Gra tworzona jest przez studio Avalanche Software, a wydana zostanie 10 lutego 2023 roku przez Warner Bros. Interactive Entertainment pod szyldem Portkey Games na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Dragon Ball Super - Jakie jest moje spojrzenie na dalsze losy serii
Następny Nie mogę się oderwać od Against the Storm!