Hogwarts Legacy – oficjalny zwiastun premierowy


Hogwarts Legacy - oficjalny zwiastun premierowy

Obejrzyj zwiastun premierowy Hogwarts Legacy, aby dowiedzieć się więcej o fabule i poznać postacie z nadchodzącej gry fabularnej z otwartym światem, której akcja toczy się w czarodziejskim świecie XIX wieku.

Gracze wyruszą w podróż przez nowe i znajome miejsca, będą eksplorować i odkrywać magiczne bestie, wytwarzać mikstury, doskonalić rzucanie zaklęć, ulepszać talenty i dostosowywać swoją postać, aby stać się czarownicą lub czarodziejem, którym chcą być.

Minęło dużo czasu, odkąd seria o Harrym Potterze doczekała się dużej premiery gry wideo, a fani serii z niecierpliwością czekali na dzień, w którym czarodziejski świat powróci. To oczekiwanie wkrótce dobiegnie końca wraz z wydaniem oficjalnego zwiastuna premierowego Hogwarts Legacy.

Dostarczona nam przez Warner Bros. Games i Avalanche Software gra Hogwarts Legacy pozwala graczom wyruszyć w epicką podróż w butach nowego ucznia Hogwartu, który znajduje się w wyjątkowej sytuacji dołączenia do szkoły jako uczeń piątego roku. Dzięki ich wyjątkowemu darowi, uczniowie posiadają rzadką zdolność, która pozwala im wykorzystać starożytną, potężną magię. Odtąd muszą szybko przystosować się do nowego stylu życia jako początkujący czarodzieje w XIX wieku.

Odkrywaj zagubione sekrety zarówno szkoły, jak i świata czarodziejów jako całości, eksplorując znane i zupełnie nowe lokalizacje w grze Hogwarts Legacy, której premiera zaplanowana jest na 10 lutego 2023 r. na Windows, PlayStation 5, Xbox Series, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Ponadto fani gry mogą zamówić w przedsprzedaży Cyfrową Edycję Deluxe, aby 7 lutego uzyskać wczesny dostęp do napędzanej magią epopei RPG – 72 godziny przed oficjalną premierą gry.

Hogwarts Legacy - Official Launch Trailer 4K

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dead Space - Ranking broni - Najlepsze bronie i jak je zdobyć?
Następny Co obejrzeć w lutym - premiery VOD z początku miesiąca