Hunger: The Show – Unboxing


Witajcie 🙂 my już po wakacjach nad polskim morzem, wróciliśmy naładowani nową, życiową energią. Wracają także unboxingi gier planszowych a na pierwszy ogień poszła gra Hunger: The Show od wydawnictwa Phalanx. Ta planszówka również jest o przyjemnej, można by rzec wakacyjnej tematyce. Bardzo fajnie spędza się nad nią czas, jest to lekka pozycja, praktycznie dla każdego z bardzo prostymi zasadami. Gra jest przeznaczona dla od dwóch do sześciu graczy, w rozgrywce mogą brać udział dzieciaki w wieku od 7 lat wzwyż. Sama rozgrywka nie trwa długo, jest to około 30 minut, więc mała partyjka po całym dniu pracy jak najbardziej wskazana 🙂

 

Pudełko do gry jest niewielkich rozmiarów, na wierzchu opakowania mamy barwne grafiki, bardzo czytelne i przywołujące na myśl wakacje, opakowanie jest wykonane solidnie.

 

Instrukcja do gry również jest bardzo barwna, napisana dość humorystycznie, klarownie, i przystępnym językiem.

 

Żetony imitujące jedzenie, kurczaki, oraz budulce do tratwy, które rozkłada się na planszy. Są wykonane z grubej, solidnej tektury.

 

Teraz przychodzi czas na żetony kokosów, W opakowaniu znajdziemy ich aż 30. Są wykonane również bardzo solidnie.

 

Talia bohatera oraz żetony konserw przeznaczone dla każdego z osobna. Karty mają przyjemną, gładką fakturę i fajne grafiki. W opakowaniu znajdziemy 6 różnych bohaterów.

 

Pięciu pozostałych bohaterów.

 

Tutaj mamy 23 karty wydarzeń, które są niezbędne w grze. Część wydarzeń jest całkiem spoko, część zaś ma przykre konsekwencje. Karty wykonane bardzo solidnie.

 

Rzadko spotykana trójwymiarowa plansza do gry sprytnie schowana na samym dnie opakowania.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Transformers: Ostatni Rycerz - Recenzja - Optimus Rdzawy
Następny Stworze - Zapowiedź gry