Hunger: The Show – Unboxing


Witajcie 🙂 my już po wakacjach nad polskim morzem, wróciliśmy naładowani nową, życiową energią. Wracają także unboxingi gier planszowych a na pierwszy ogień poszła gra Hunger: The Show od wydawnictwa Phalanx. Ta planszówka również jest o przyjemnej, można by rzec wakacyjnej tematyce. Bardzo fajnie spędza się nad nią czas, jest to lekka pozycja, praktycznie dla każdego z bardzo prostymi zasadami. Gra jest przeznaczona dla od dwóch do sześciu graczy, w rozgrywce mogą brać udział dzieciaki w wieku od 7 lat wzwyż. Sama rozgrywka nie trwa długo, jest to około 30 minut, więc mała partyjka po całym dniu pracy jak najbardziej wskazana 🙂

 

Pudełko do gry jest niewielkich rozmiarów, na wierzchu opakowania mamy barwne grafiki, bardzo czytelne i przywołujące na myśl wakacje, opakowanie jest wykonane solidnie.

 

Instrukcja do gry również jest bardzo barwna, napisana dość humorystycznie, klarownie, i przystępnym językiem.

 

Żetony imitujące jedzenie, kurczaki, oraz budulce do tratwy, które rozkłada się na planszy. Są wykonane z grubej, solidnej tektury.

 

Teraz przychodzi czas na żetony kokosów, W opakowaniu znajdziemy ich aż 30. Są wykonane również bardzo solidnie.

 

Talia bohatera oraz żetony konserw przeznaczone dla każdego z osobna. Karty mają przyjemną, gładką fakturę i fajne grafiki. W opakowaniu znajdziemy 6 różnych bohaterów.

 

Pięciu pozostałych bohaterów.

 

Tutaj mamy 23 karty wydarzeń, które są niezbędne w grze. Część wydarzeń jest całkiem spoko, część zaś ma przykre konsekwencje. Karty wykonane bardzo solidnie.

 

Rzadko spotykana trójwymiarowa plansza do gry sprytnie schowana na samym dnie opakowania.

 

Poprzednio Transformers: Ostatni Rycerz - Recenzja - Optimus Rdzawy
Następny Stworze - Zapowiedź gry