Idealny Prezent dla niego – Poradnik dla kobiet, dziewczyn, małżonek i żon


Pytanie do facetów – ile razy dostaliście prezent, którego nie chcielibyście widzieć w najgorszych koszmarach? Pytanie do kobiet – ile razy kupiliście dla chłopaka prezent który mu się nie spodobał? Pierwsza grupa na pewno powie liczbę większą od zera, a druga natomiast powie że doskonale wiedzą, co ich misiaczki pragną.

A przecież jesteśmy dżentelmenami i nie powiemy “kochanie ta koszula jest bardzo ładna, ale w różu czuje się jak gej”. Będziemy ją grzecznie nosić albo ewentualnie umyślnie ją porwiemy i poinformujemy lubą że winowajcą jest kot. Ten tekst będzie idealny dla Pań – wybrałem pięć rzeczy, którymi nie wzgardzi żaden normalny chłopak. Oczywiście wszystko zależy też od osobistych preferencji waszej brzydszej połówki drogie Panie, ale to właśnie wy znacie najlepiej swoich mężczyzn. Dlatego nie kupujcie mu tych słodkich skarpet z supermanem (bo tak mu się podobał film), tylko przeczytajcie tekst.

Ten wpis dedykuje mojej ukochanej Oli. Bo krawat może i jest elegancki, ale w moim przypadku przyda się chyba tylko po to żeby zrobić z niego lasso, bo krawatu nigdy nie nosiłem i musiano by mnie bardzo długo torturować bym nosić zaczął. Moja propozycja jest trochę inna – zamiast kupować rzeczy, zainwestujcie lepiej w doświadczenia.

Lekcja strzelania

Większość z nas, chłopaków, dobrze sobie radzi ze strzelaniem w Call of Duty, ale nie trzymało broni w dłoni. Myślę, że każdy z nas (nie tylko mężczyzn) powinien poznać zasady działania broni palnej, bo nie histeryzując, taka wiedza może nam kiedyś ocalić życie. Osobiście połącz przyjemne z pożytecznym i wyślij swojego misia pysia na strzelnicę. Niech nauczy się obsługiwać broń i jest duża szansa że się wkręci. Możesz iść z nim, ale wydaje mi się że lepiej gdyby poszedł tym razem sam lub z kumplami. A jeżeli szukasz czegoś dla was dwoje, to może …

Cena za strzelanie: około 100 zł

Skok na bungee

Podczas gdy z broni miałem przyjemność kiedyś strzelać, to na bungee nie skoczyłem nigdy. A bym skoczył. Nawet w tandemie, chociaż wiedząc jak Ola krzyczy i drze się nawet na średnio hardcorowych atrakcjach jak jazda na motorze albo zjazd na zjeżdżalni, to nie wiem czy ten skok nie skończyłby się grubym fochem. Bo to w końcu ja kupiłem sobie karnet na skok na bungee, a nie ona prawda? Oczywiście jeżeli drogie Panie lubią takie atrakcje, to propozycja dołączenia do ekstremalnego skoku jest jak najbardziej na tak.

Cena pojedynczego skoku: 139 zł

Wypad do EnergyLandia

EnergyLandia to park rozrywki dla szukających ostrych wrażeń. Znajduje się w Zatorze, w pobliżu Krakowa i jest bardzo wysoko na mojej prywatnej liście do zwiedzenia. Bardzo dużo nowoczesnych atrakcji – karuzel, diabelskich młynów lub super Rollercoaster Hyperion. Znajdzie się też strefa dla dzieci i mniej ekstremalna, a także całkiem solidny park wodny na świeżym powietrzu zaopatrzony w różne zjeżdżalnie i atrakcje.

Cena biletu normalnego: 119 zł za osobę

Przejażdżka Monster Truckiem

Coś dla fanów motoryzacji. Potworne ciężarówki, ryk silników oraz podskoki na wertepach. Każdy facet chciałby chociaż raz się przejechać Monster Truckiem. Zabawa spodoba się przede wszystkim fanom motoryzacji, ale myślę że każdy chłopak doceni gest kobiety która funduje mu przejażdżkę takim olbrzymem. Co ciekawe, to wasz chłopak będzie kierować zabawką, a instruktor będzie siedział obok. Trasa jest wytyczona i w razie problemów osoba bardziej doświadczona przejmie stery.

Cena przejażdżki: 190 zł

Lot Paralotnią

Jeżeli nie jesteś smutną siksą i koniecznie musisz zrobić coś ze swoim chłopakiem, to zapraszam na paralotnię. Podobno to wcale nie jest trudne i lot w tandemie można już zaliczyć po krótkim kursie. Ważna jest pogoda – nie polatacie oczywiście w sztorm, deszcze i atak obcych. Jeżeli macie jakieś choroby serca lub inne problemy zdrowotne, to także lepiej sobie odpuścić tą zabawę. Warto zabrać GoPro i nagrać sobie filmik, aby koleżanki były zazdrosne. Będzie to na pewno warte paru chwil grozy.

Cena lotu paralotnią: 149 zł

Podsumowanie

Ten tekst wcale nie jest pisany specjalnie dla Oli, bo ona nie umie kupować prezentów 🙂 Mam nadzieje że przyda się każdej dziewczynie, która szuka bardziej kreatywnych pomysłów i chce zaskoczyć swoją brzydszą połówkę czymś naprawdę atrakcyjnym. Nie mogę się doczekać wypadu do Energy Land.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem internetowym prezentmarzen.com, który specjalizuje się w organizowaniu wyjątkowych prezentów dla każdego. Szczerze polecam zapoznać się z ofertą sklepu.

Previous Gry komputerowe Czerwca i Maja 2018 - W co ostatnio grałem? [NCWW]
Next Hero Realms - Unboxing Gry - Star Realms w świecie fantasy