Into The Void – nowości w New World


W najnowszej aktualizacji czeka kilka ciekawych rzeczy i standardowo bardzo dużo zmian world experience, combat & AI i w broni.

Nowa broń: Void Gauntlet

Rękawica Pustki zmanifestowała się w Aeternum. Jako broń hybrydowa obrażenia/wsparcie, pozwala manipulować mocami pustki aby wspomagać sojuszników i osłabiać wrogów. Jest to również pierwsze broń skalująca się z inteligencją i skupieniem co sprawia, że idealnie pasuje do kosturu życia i innych magicznych broni. Będzie możliwy postęp w dwóch drzewkach pozwalając na manipulowanie pustką w różne sposoby:

Drzewko Anihilacji skupia się na maksymalizacji obrażeń z bliska i Ostrzu Pustki czyli przyzwanej broni żrącej energii pustki.

Drzewko Rozkładu oferuje leczenie dystansowe, osłabienie i Sferze Rozkładu, dwufazowym pocisku, który osłabia przeciwników i leczy sojuszników.

Z tym arsenałem wzmocnień i osłabień, rękawica pustki jest idealna do walki grupowej przez możliwości wzmacniania sojuszników kosztem przeciwników.

Nowi przeciwnicy: Waregowie

Waregowie to rycerze, którzy aktualnie najeżdżają Południowo-wschodnie Aeternum. Dowodzi im lord Attalus, Gaul który zyskał sobie reputacje osoby brutalnej z pokręconym poczuciem humoru. Attalus i Waregowie są wasalami potężnego dygnitarza wojskowego o imieniu Varik „Młot” Iznov. Zostali wysłani do południowo-wschodniego Aeternum w poszukiwaniu magicznych artefaktów i wiedzy tajemnej pozostawionych przez Karmazynowego Czarnoksiężnika. Ich celem jest zebezpieczyć magiczny oręż, który pomoże lordowi w jego podbojach. Waregowie mocno rywalizują między sobą aby wyróżnić się przed Attalusem.

Przyjdzie nam się zmierzyć z nowymi przeciwnikami z frakcji Waregów: rębaczami, zwiadowcami, rycerzami i łucznikami.

 

 

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Co warto obejrzeć w weekend? Hity z Netflixa, HBO GO i Kina
Next Glah-Ree - Walka z bossem w kosmosie! Strażnicy Galaktyki Gameplay