Jeszcze tylko skarpetki i jestem gotowa! Powiedział nikt nigdy. Wybór skarpet przed wyjściem z domu może być prawdziwą udręką. Jedne są krótkie, ale nie aż tak krótkie, jak potrzeba, drugie za długie, a te beżowe? Z nimi zawsze jest to samo- jedna ciut ciemniejsza od drugiej, ale widać to dopiero w słońcu, więc dokładnie wtedy, gdy już pędzisz spóźniona na spotkanie.

Jak wybrać skarpetki damskie? Brzmi znajomo?

Czy jest więc sens w szukaniu do pary, kiedy możesz bawić się kolorami i codziennie radować swoje stopy pięknymi wzorami? W Many Mornings niczym w kolejce do Ciebie czekają skarpetki na każdy poranek.

Skarpetki z odkrytymi kostkami wciąż w modzie? W modzie skarpetki przeżywają istną rewolucję. Nosi się każdy ich rodzaj, jednak wyraźnie widać wielki powrót tych kolorowych. Tyrmandowskie paski, kolorowe skarpety beatników widać teraz wszędzie. Skarpety znowu zdobią zamiast chować się w butach. Babcine i mamine teksty o gołych kostkach niech pójdą w zapomnienie! Skarpetki mogą wystawać z obuwia, mogą podkreślać szczupłe nogi i być ciekawym akcentem ubioru. Jeśli wolisz- noś krótkie, a ich piękne wzory zachowaj tylko dla swoich oczu.

Życie jest za krótkie na nudne skarpety!

W tym szarym świecie, pełnym szkła i betonu potrzeba kolorów, radości i dawania siebie. Nie zawsze jednak chcemy i możemy ubierać się bardzo kolorowo, życie w mieście często wymaga dress code’u, którego kolory oscylują od beżu do bieli i od szarości do czarnego. Jeśli chcesz pokazać swoją barwną duszę w outficie, przemyć kolory w skarpetkach.

Śmigasz rowerem i chwytasz wiatr we włosy? Twoje stopy będą Ci wdzięczne za miękkie skarpety w rowery. Spasuj je z białą koszulą, lub długą czarną spódnicą i bądź panią swojego stroju! Skarpetki damskie ManyMornings są nie do pary, tak żebyś nigdy nie musiała stresować się szukaniem. Cebula i burak? Czy to nie brzmi jak pyszne połączenie? Jeśli natrafisz na takie dwie skarpetki w szufladzie, po prostu je weź. A żeby było Ci prościej przy wyborze skorzystaj z tych kilku wskazówek:

  • Dopasuj skarpetki do siebie, a nie siebie do nich – lubisz zwierzęta? Wrzuć leniwca do szafy!
  • Tęsknisz za tropikami? Ugość na swoich delfiny i wieloryby.
  • Wybierz długość pod swoje preferencje – nie ograniczaj się, jeśli nosisz buty Vansy, możesz swobodnie dołączyć do nich długie, jak i krótkie skarpetki.
  • Rozwesel swoją szafę – zmiany ubioru, które często przychodzą nam do głowy w ramach odświeżania duszy i ciała nie muszą wiązać się od razu z wielkimi wydatkami – zacznij od dodatków.

Kolorowe skarpetki sprawią Ci radość, a przy okazji być może zainspirują do odważniejszych kroków modowych! Postaw na dobre materiały i wygodę – skarpetki z dużą zawartością bawełny czesanej to inwestycja długoterminowa i komfort Twoich stóp.

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Lost Ember - recenzja - turlający sie wombacik
Next Destroy All Humans! - Pełne przejście gry - Poradnik Solucja