Karciane Podziemia – Unboxing Karcianej Gry Kooperacyjej


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing świeżutkiej gry karcianej, Karciane Podziemia, którą otrzymaliśmy dzięki uprzejmości wydawnictwa Czacha Games, znacie je pewnie ze świetnej gry planszowej Wojownicy Midgardu.

Małe, co nieco o grze Karciane Podziemia

Jeśli chodzi o Karciane Podziemia, jest to gra karciana schowana w kompaktowym opakowaniu, które bez problemu zmieścicie do plecaka czy torebki. Gra jest idealna dla od jednego do dwóch graczy, którzy skończyli czternasty rok życia. Sama rozgrywka również długo nie trwa, jest to około pół godziny, da się pograć nawet jeżeli macie dużo pracy w ciągu dnia, bowiem przygotowanie do rozgrywki zajmuje dosłownie chwilę. Po pierwszych rozgrywkach mogę powiedzieć, że gra się zapowiada bardzo ciekawie, i znajdą w niej coś dla siebie fani kooperacji, gdyż w grze Karciane Podziemia konieczna jest współpraca w celu wyplątywania się z licznych pułapek i łatwiejsze zabijanie różnych dziwnych potworów. Więcej informacji dotyczących gry będzie tradycyjnie zawartych w recenzji, póki co zapraszam do zaglądania do pudełka.

Opakowanie gry prezentuje się następująco. Jest solidnie wykonane, opatrzone ciemnymi grafikami z dominującą szarością oraz ma niewielkie rozmiary.

 

Instrukcja do gry Karciane Podziemia zawiera wszystkie niezbędne informacje, nie generuje żadnych wątpliwości, jest klarowna i łatwo się ją czyta.

 

Notes do kampanii. Spory pliczek kartek, na których można zaznaczyć przebieg gry i mieć pod ręką, bardzo fajnie pomyślane.

 

W środku opakowania znajdziemy również kartę pomocy, która zawiera przebieg tury. Wykonana jest z grubszej tektury.

 

Tutaj mamy sporo znaczników, między innymi ran oraz tajemniczej mikstury. Oprócz tego, znajdziemy w opakowaniu sporą liczbę, małych, ślicznych kosteczek.

 

Karty drzwi, zawierające pułapki i różnego rodzaju potwory. Mają gładką strukturę, oraz są solidnie wykonane.

 

Karty bohaterów, tutaj akurat mamy wojowniczkę. Co ciekawe, są same kobiety.
Poprzednio Najlepsze gry z targów Gamescom - Jedyne, słuszne TOP 10
Następny Darkwood - Recenzja - Cicho wszędzie, głucho wszędzie ....