Karciane Puerto Rico – Unboxing Gry – Karty i krówki


Cześć! My już po urlopie i cali dla Was. W związku z naszym powrotem, wracamy co codzienności. Na dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry karcianej Puerto Rico od wydawnictwa Lacerta, która swoją drogą jest bardzo dobrą propozycją na wakacje.

Gra karciana Puerto Rico to nic innego jak przełożenie wersji tradycyjnej na mały format. Gra przeznaczona jest dla od dwóch do czterech graczy, minimalny wiek gracza to 10 lat, a rozgrywka trwa około 30 minut.

Tradycyjnie najpierw zapraszam do seansu 🙂

Subskrybuj nasz kanał na YouTubeZAGLĄDAMY DO PUDEŁKA

Tak się prezentuje opakowanie do gry Puerto Rico. Grafiki są stonowane, a pudełko ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu grę można wszędzie ze sobą zabrać.

Idąc dalej w pudełku znajdziemy instrukcję do gry, która ma w sobie sporo treści, ale również jest małych rozmiarów i podobnie jak opakowanie, kolory są delikatne, przyjazne dla oczu.

Puerto Rico jak przystało na grę karcianą, ma również i karty, sporą liczbę tych kart. Karty mają gładką fakturę, delikatne, subtelne grafiki i mogą się lekko ścierać przy intensywnym użytkowaniu.

Tutaj widzicie karty w całej okazałości.

We wnętrzu pudełka nie znajdziecie wypraski, jednakże po pudełku nic się nie przemieszcza. Opakowanie jest wypełnione po brzegi.

Te karty grają pierwsze skrzypce w grze, to one nadają sens rozgrywce.

Poprzednio Najlepsze premiery sierpnia 2018 - W co zagramy na komputerze w sierpniu?
Następny Battlefleet Gothic Armada - Recenzja - Homeworld i Grimdark