Obok GOG-a, Steam jest chyba jedną z największych platform sprzedających gry, właściwie to taką, z którą liczą się właściwie wszyscy. Jeżeli dla przykładu chcemy nabyć grę za pośrednictwem Humble Bundle, to w ostateczności i tak dostajemy klucz do Steama.

Każdy jednak chciałby dostać na Steamie grę za darmo. To się czasami zdarza, są przecież różnego rodzaju giveawaye, pewne strony rozdają swoje tytuły, niektórzy prowadzą w związku z tym konkursy. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj GameHag, który wprowadził całą masę ciekawych wyzwań związanych z niektórymi tytułami, co w konsekwencji oznacza, że możemy dostać do naszego Steam Wallet dodatkowe 5 dolarów.

Steam Wallet 5 USD za darmo? To w ogóle możliwe? Co można za to kupić? Gamehag daje nam taką możliwość, jeżeli uzbieramy sporo Kamieni Dusz. Ale przyjmijmy, że się nam to właśnie udało i kierujemy się do sklepu, żeby zrobić zakupy.

Co kupić za pięć dolarów na Steamie?

Przeliczając 5 dolarów, wyjdzie nam jakieś 20 złotych. To nie jest dużo, ale nie jest też mało, jeżeli rozejrzymy się po proponowanych tytułach. Jeżeli trafimy na przecenę, możemy w ten sposób bardzo łatwo zyskać środki na jeden z hitów, który aktualnie jest po bardzo niskiej cenie.

Ale dla przykładu, choćby na ten moment, można kupić sobie dodatek do Frostpunka – The Rifts. Poza tym mamy duży wybór gier indie, będących przecież bardzo interesującym wyborem. Pod tym względem możemy kupić jRPG-i, symulacje różnego rodzaju, gry akcji oraz gry platformowe. Czasami możemy znaleźć naprawdę atrakcyjne tytuły, które ukryły się wcześniej przed naszym wzrokiem. Za 5 dolarów Steam ma nam bowiem całkiem sporo do zaproponowania.

To może nie jest duża kwota, ale graczom powinna wystarczyć również jako dodatek do zakupów. Ostatecznie, portfel Steam można doładować kilka razy, a kiedy mamy kilka pięciodolarówek, to spokojnie możemy sięgnąć po te lepsze tytuły. Zresztą, w dzisiejszych czasach bardzo łatwo o znalezienie dobrej gry, jeżeli tylko jesteśmy na bieżąco z recenzjami. Inni użytkownicy GameHaga z pewnością łatwo wskażą nam gry, w których możemy spędzić sporo czasu, co ostatecznie prowadzi nas do konkluzji, że pięć dolarów na Steamie to naprawdę dużo – trzeba po prostu mieć świadomość, co właściwie chcemy kupić i zrobić. Sama platforma ma tak wiele gier do zaoferowania, że nie sposób oprzeć się wrażeniu, że nawet z niewielką zasobnością portfela wyjdziemy z tytułem, który powali nas na kolana, bo przecież wszelkiego rodzaju gry indie są niedoceniane. Ostatecznie na samym takim przedsięwzięciu wyjdziemy lepiej, niż się spodziewaliśmy!

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Remnant: From the Ashes - Traits / Cechy - Jak odblokować cechy?
Next Zombicide Najeźdźca - raport z malowania - przygotowanie