Karty podarunkowe – Alternatywna, tańsza waluta dla graczy?


W dawnych czasach karty podarunkowe były znane wyłącznie jako łatwy sposób na prezent, jednak od tego czasu produkt wyewoluował daleko poza tą podstawową funkcję. Stały się one obecnie alternatywną walutą, szczególnie na cyfrowych rynkach takich, jak Eneba, które oferują znakomite oferty, nie tylko kluczy gier, lecz także różnych kart podarunkowych. Przyjrzyjmy się bliżej, historii ewolucji kart oraz temu, co mają obecnie do zaoferowania.

Karta podarunkowa – banał, czy idealny prezent?

Każdy wie, że karty podarunkowe to znakomity prezent. Może wydawać się nieco oklepany, brak mu romantyzmu i prawdziwej fizycznej wartości, jednak ostatecznie, mamy pewność, że karta podarunkowa to zawsze trafiony prezent. Oczywiście, na pierwszy rzut oka, może się wydawać tanią alternatywą prawdziwego prezentu, jednak jeśli głębiej się nad tym zastanowić, to co oferujemy to wolność wyboru. A każdy z nas kocha wolność.

Jedna karta podarunkowa – wiele opcji

Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej, w naszej naturze jest wydawać mniej. W ostatnich latach karty podarunkowe zaczęły wykraczać poza swoją pierwotną funkcję, nie tylko pod względem tego, jak wygodne stało się wręczanie ich w formie prezentu, pozwalają nam również kupować taniej w sklepach. Jeśli uda Ci się znaleźć dobrą ofertę na karty podarunkowe, to z pewnością uda Ci się zapłacisz mniej niż wynosi rzeczywista monetarna wartość vouchera.

Tańsze gry komputerowe

Tańsze karty podarunkowe to gratka, szczególnie dla właścicieli PlayStation i Nintendo, są bowiem w stanie zaoszczędzić całkiem sporą sumę pieniędzy, podczas zakupów na dane konsole. Oczywiście łatwo jest znaleźć tanie klucze gier na Xbox, dostępne na cyfrowych rynkach gier, w wypadku kluczy PlayStation i Nintendo może jednak być nieco trudniej. Tutaj z pomocą przychodzą karty podarunkowe.

Karta podarunkowa pozwala Ci z łatwością zaoszczędzić pieniądze podczas kupowania różnych produktów w Nintendo Store oraz PlayStation network. Możesz na przykład kupić najnowsze cyfrowe gry, takie jak czekający do premiery God of War Ragnarok dostępne w niższej cenie. Możesz też poczekać na wyprzedaż PSN, wtedy pojedyncze doładowanie PSN pozwoli Ci kupić wiele gier różnych gier w znacznie niższych cenach.

Zalety subskrypcji

Możesz aktywować subskrypcję dowolnego pakietu PlayStation Plus. Jest do świetna opcja, szczególnie jeśli alternatywą jest kupowanie każdej gry osobno, biblioteki PS Plus Extra, PS Plus Premium i Xbox Game Pass, zawierają setki fantastycznych gier. Za cenę miesięcznej subskrypcji możesz kupić więcej, za mniej.

Karty na każdą potrzebę

Na cyfrowych rynkach, możesz znaleźć różne karty podarunkowe, które obejmują znacznie więcej niż tylko gry. Naturalnie istnieje wiele różnych ofert Steam, Nintendo, Xbox i PSN, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na konsole, ale możesz również znaleźć karty podarunkowe Netflix, Spotify, Google Play, iTunes, Amazon i całą masę innych sklepów. Jest to świetny dowód na to, że karty stały się znakomitą alternatywą dla gotówki. Co więcej, są znacznie tańsze.

Teraz nadszedł idealny czas, aby zrobić zapasy kart podarunkowych, wszak sezon premier tuż tuż. To bez znaczenia, czy nie możesz się już doczekać, aż zagrasz w FIFA 23, zdobędziesz punkty w NBA 2K23, przetrwasz Ragnarok, czy skopiesz parę tyłków w Gotham Knights, możesz kupić dowolną grę za tańsze karty podarunkowe dostępne do wykorzystania na wszystkich platformach.

Poprzednio Ród Smoka - odcinek 5 - co nowego w House of Dragon?
Następny Cyberpunk: Edgerunners - Recenzja ze spoilerami - Cudowna ekranizacja