Katastrofalna premiera eFootball 2022


Konami wydało na rynek eFootball 2022, które już stało się najgorzej ocenianym tytułem na platformie Steam. Jak sami wcześniej sie przyznali jest to tak naprawdę wersja demo co można poznać np. po tym, że DLC sprzedawane do gry nie będzie możliwe do aktywacji przez 2 miesiące. FIFA od EA miała mieć konkurencje, która na ten moment jeszcze bardziej utwierdziła ją na miejscu lidera.

Gra boryka sie z taką ilością problemów i niedociągnięć, że stała sie pośmiewiskiem w internecie. Przykładem mogą być kibice, którzy wyglądają jak wyjęci z Cruelty Squadu czy twarze zawodników.

Konami wydało już oficjalny komunikat na temat całej sytuacji gdzie mówią, że dostali bardzo duży feedback na temat gry, jej mechanik, animacji itd. Obiecują poprawę i, że ciężko będą pracować nad grą, ale patrząc na to w jakim stanie jest produkt nie jest to raczej kwestia miesiąca, a wielu miesięcy pracy.

Konami kolejny raz pokazuje jak bardzo zależy im tylko na pieniądzach i jak bardzo takie podejście nie popłaca. Wydali koszmarny produkt i bardzo ciężko będzie odkopać się z takiej porażki. Innym przykładem może być Metal Gear Survive gdzie trzeba było płacić za sloty na zapis i sama gra nie była najwyższych lotów. Gracze pokazali co myślą dając grze recenzje nawet gorsze niż legendarnemu Flatoutowi 3.

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Villainous - po jednej partii
Next Aspekt Kontroli, Zrodzeni z Ciemności, Utracona Rozpacz, Lustrzana Droga - Destiny 2 Beyond Light