Kategoria slotów strzela do pierwszej dziesiątki na Twitchu!


Twitch.tv został stworzony z myślą o grach komputerowych. Tam widzowie mogą oglądać graczy grających w swoje ulubione gry. Różnica w stosunku do YouTube polega na tym, że Twitch miał możliwość prowadzenia transmisji na żywo. Dzięki temu platforma zyskała wielu fanów. Dzięki temu widzowie mogą doświadczać na żywo i w niezmienionej formie swoich ulubionych streamerów. Chociaż portal jest przeznaczony do gier, teraz znalazło się miejsce dla innych treści. Sloty to połączenie hobby, rozrywki i gier. Oczywiście z naszego punktu widzenia zaliczają się do kategorii hazardowej. Dotyczy to jednak Twitcha tylko w ograniczonym zakresie. Więcej można dowiedzieć się po login Yoju casino.

Nie ma możliwości grania na Twitchu. Goście mogą jedynie obserwować, jak inni ludzie podają sobie ręce z jednorękim bandytą. Sloty są jedną z nich. Ostatnio trafiły do dziesiątki najpopularniejszych kategorii na Twitchu.

W związku z tym zainteresowanie widzów jest. Podobnie musi być zainteresowanie ze strony kasyn online, które najwyraźniej znalazły na Twitchu doskonałą okazję do promocji swoich produktów. Zanim jednak przejdziemy do slotów na Twitchu, przyjrzyjmy się najpierw dziesięciu najlepszym kategoriom na platformie streamingowej.

Top dziesięć kategorii Twitcha w czerwcu 2022: co jest popularne?

Najpopularniejszą kategorią jest i pozostaje, z 19,7 mln followersów i 164 928 widzów „Just Chatting”. Ale to również dlatego, że ta kategoria jest bardzo niespecyficzna. Od życzeń urodzinowych, przez wyprawy na kemping, po kultowe rozmowy przy śniadaniu – do tej kategorii wpadają wszystkie live streamingi, które nie znajdują miejsca w żadnej innej kategorii. Tutaj gry są tematem podrzędnym – ale zazwyczaj nie ma ich w ogóle. Wtedy wszystko zaczyna się od Grand Theft Auto V. Gra komputerowa od lat emocjonuje społeczność ze względu na swoje różnorodne możliwości. Drugie miejsce następuje z 55,5 mln followersów i 74 796 widzów. Na trzecim miejscu znajduje się pierwszoosobowa strzelanka Valorant, z 13,5 mln followersów i 73 795 widzów. Na podstawie tych danych szybko staje się jasne, że rankingi pierwszej dziesiątki są tworzone na podstawie liczby widzów.

Kontynuujemy rozgrywki – tym razem klasyka w nowym wydaniu. Mowa o Mario Party 5 (71 562 widzów). W końcu hydraulik ma 37,876 followersów. Gartic Phone podąża na piątym miejscu z 63,655 widzami i 580,158 followersami. To swoisty cichy post-game w stylu Twitcha. Apex Legends to kolejna strzelanka. Tam obserwuje 60 999 osób. League of Legends jest znane na całym świecie w grach online. Jest to wieloosobowa arena walk online. Nawet po latach zabawa nie spadła, bo 60 903 widzów to słowo. Cykl: Frontier to ponownie pierwszoosobowa strzelanka, która zajmuje ósme miejsce w kategorii Twitch, notując 41 788 widzów. Za nim plasuje się Fall Guys, z 41 303 widzami. Na dziesiątym miejscu są wreszcie Sloty, którym poświęcamy ten artykuł. Ogląda je czterdzieści tysięcy pięćset osiem osób. 1,1 mln osób nawet śledzi tę kategorię.

Skąd bierze się fascynacja slotami na Twitchu?

To irytujące, że kategoria slotów jest tak daleko z przodu na Twitchu. Gdzie jest ta ekscytacja w oglądaniu innych ludzi grających w sloty? To nie tylko obserwowanie, jak inni gracze dokonują swoich regulacji. To także rozrywka, którą prezentują streamerzy na swoim kanale. Niektóre z nich są z natury dobre w rozrywce. Gry komputerowe i gry slotowe są równie dobre.

Poprzednio Komiks Joker – recenzja opowieści noir, która przejdzie do klasyki
Następny Szkło, śnieg i jabłka oraz inne historie – trzy komiksy mistrza fantastyki