KeyForge: Zew Archontów – Zapowiedź gry


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was zapowiedź unikalnej gry karcianej o nieco kuriozalnej nazwie „KeyForge: Zew Archontów”. Przyznam szczerze, że tytuł jest również bardzo intrygujący i na pewno kusi by wypróbować grę albo chociaż nieco o niej poczytać. Gra jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla dwóch osób, więc z pewnością zainteresują się nią osoby grające najczęściej w duecie. Minimalny wiek gracza to około 14 lat, a czas rozgrywki wynosi od 15 aż do 45 minut. Oczywiście grę w wersji polskiej wyda wydawnictwo Rebel a jej premiera planowana jest na marzec 2019 roku. Nie pozostało więc nic innego niż cierpliwie czekać!

 Całkiem nowa gra

KeyForge to całkiem nowa gra karciana z unikalnymi taliami, każda z tych talii jest na swój sposób wyjątkowa a także zawiera jedyną w swoim rodzaju kombinację kart. Możesz być pewien, że nikt nie ma takich sam co Ty. Każda talia pozwala w pełni cieszyć się grą. Talie nie mogą być modyfikowane, co oznacza, że w momencie wyjęcia z pudełka są gotowe do gry. Nie tylko nie musisz się przejmować budowaniem talii czy kupowaniem boosterów, ale masz też do dyspozycji zupełnie nowy rodzaj rozgrywki i innowacyjną mechanikę, która skłania do wykorzystania każdej karty w poszukiwaniu najpotężniejszych, najsprytniejszych kombinacji. Siła leży nie w samych kartach, a w tym, jak ze sobą współdziałają – w interakcjach, które mogą zajść tylko w Twojej talii. To, czy będziesz w stanie podejmować trudne decyzje taktyczne, zaważy na Twoim losie, gdy zetrzesz się z przeciwnikiem w boju, którego wynik może się zmienić w mgnieniu oka!

Odkrywaj nowy świat

Nie możesz się doczekać, aż rozpakujesz grę pachnącą nowością, pogładzisz dłonią karty i pierwszy raz otworzysz karty instrukcji? To już niedługo:) Gra wejdzie na półki sklepowe w marcu 2019 roku, ale już teraz można zamówić swój własny egzemplarz w ulubionym sklepie, lub na stronie wydawnictwa. Śmiało, zrób ten krok!

Ta gra oferuje Ci niespotykany dotąd świat, w którym czai się nowe i nieznane, a każde nowe doświadczenie jest bardzo ekscytujące. Pozwoli Ci wcielić się w Archonta, doprowadzić załogę do zwycięstwa i bawić się wyśmienicie.

ZAWARTOŚĆ: 

  • 2 unikalne Talie Archontów KeyForge
  • 6 żetonów kluczy 
  • 2 karty łańcuchów i żetony
  • 26 żetonów Æmberu
  • 22 żetony obrażeń
  • Talia startowa Olśniewający Argus Wspaniały
  • Talia startowa Panna „Onyx” Censorius 
  • 10 kart statusu – ogłuszenie
  • 10 kart statusu – moc

 

„Rzuć się w pogoń  i otwórz ukryte skarbce Tygla dzięki zestawowi startowemu KeyForge: Zew Archontów stworzonemu do rozpoczęcia wspaniałych przygód. Znajdziesz w nim dwie gotowe talie: Panna „Onyx” Censorius oraz Olśniewający Argus Wspaniały. Każdy zestaw początkowy zawiera dokładnie te same talie. Oprócz nich w zestawie znajdziesz również dwie unikalne Talie Archontów, które pozwolą Ci spełnić swoje przeznaczenie. Nikt nie zna ich zawartości. Dopiero złamawszy pieczęć, odkryjesz ich sekrety! Zestaw startowy KeyForge: Zew Archontów zawiera również klucze, żetony, karty łańcuchów oraz karty statusu, a więc wszystko, czego potrzebujesz, żeby wraz ze swoim przeciwnikiem rozpocząć grę!”

Pamiętaj jednak, że zestaw startowy jest tylko początkiem tego wspaniałego doświadczenia!

Poprzednio Battlefield V - Recenzja - Poprawny multiplayer!
Następny Assassisn’s Creed – Brotherhood of Venice