KeyForge: Zew Archontów – Zapowiedź gry


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was zapowiedź unikalnej gry karcianej o nieco kuriozalnej nazwie „KeyForge: Zew Archontów”. Przyznam szczerze, że tytuł jest również bardzo intrygujący i na pewno kusi by wypróbować grę albo chociaż nieco o niej poczytać. Gra jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla dwóch osób, więc z pewnością zainteresują się nią osoby grające najczęściej w duecie. Minimalny wiek gracza to około 14 lat, a czas rozgrywki wynosi od 15 aż do 45 minut. Oczywiście grę w wersji polskiej wyda wydawnictwo Rebel a jej premiera planowana jest na marzec 2019 roku. Nie pozostało więc nic innego niż cierpliwie czekać!

 Całkiem nowa gra

KeyForge to całkiem nowa gra karciana z unikalnymi taliami, każda z tych talii jest na swój sposób wyjątkowa a także zawiera jedyną w swoim rodzaju kombinację kart. Możesz być pewien, że nikt nie ma takich sam co Ty. Każda talia pozwala w pełni cieszyć się grą. Talie nie mogą być modyfikowane, co oznacza, że w momencie wyjęcia z pudełka są gotowe do gry. Nie tylko nie musisz się przejmować budowaniem talii czy kupowaniem boosterów, ale masz też do dyspozycji zupełnie nowy rodzaj rozgrywki i innowacyjną mechanikę, która skłania do wykorzystania każdej karty w poszukiwaniu najpotężniejszych, najsprytniejszych kombinacji. Siła leży nie w samych kartach, a w tym, jak ze sobą współdziałają – w interakcjach, które mogą zajść tylko w Twojej talii. To, czy będziesz w stanie podejmować trudne decyzje taktyczne, zaważy na Twoim losie, gdy zetrzesz się z przeciwnikiem w boju, którego wynik może się zmienić w mgnieniu oka!

Odkrywaj nowy świat

Nie możesz się doczekać, aż rozpakujesz grę pachnącą nowością, pogładzisz dłonią karty i pierwszy raz otworzysz karty instrukcji? To już niedługo:) Gra wejdzie na półki sklepowe w marcu 2019 roku, ale już teraz można zamówić swój własny egzemplarz w ulubionym sklepie, lub na stronie wydawnictwa. Śmiało, zrób ten krok!

Ta gra oferuje Ci niespotykany dotąd świat, w którym czai się nowe i nieznane, a każde nowe doświadczenie jest bardzo ekscytujące. Pozwoli Ci wcielić się w Archonta, doprowadzić załogę do zwycięstwa i bawić się wyśmienicie.


ZAWARTOŚĆ: 

  • 2 unikalne Talie Archontów KeyForge
  • 6 żetonów kluczy 
  • 2 karty łańcuchów i żetony
  • 26 żetonów Æmberu
  • 22 żetony obrażeń
  • Talia startowa Olśniewający Argus Wspaniały
  • Talia startowa Panna „Onyx” Censorius 
  • 10 kart statusu – ogłuszenie
  • 10 kart statusu – moc

 

„Rzuć się w pogoń  i otwórz ukryte skarbce Tygla dzięki zestawowi startowemu KeyForge: Zew Archontów stworzonemu do rozpoczęcia wspaniałych przygód. Znajdziesz w nim dwie gotowe talie: Panna „Onyx” Censorius oraz Olśniewający Argus Wspaniały. Każdy zestaw początkowy zawiera dokładnie te same talie. Oprócz nich w zestawie znajdziesz również dwie unikalne Talie Archontów, które pozwolą Ci spełnić swoje przeznaczenie. Nikt nie zna ich zawartości. Dopiero złamawszy pieczęć, odkryjesz ich sekrety! Zestaw startowy KeyForge: Zew Archontów zawiera również klucze, żetony, karty łańcuchów oraz karty statusu, a więc wszystko, czego potrzebujesz, żeby wraz ze swoim przeciwnikiem rozpocząć grę!”

Pamiętaj jednak, że zestaw startowy jest tylko początkiem tego wspaniałego doświadczenia!

Brak Komentarzy. Może coś napisz?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni Battlefield V - Recenzja - Poprawny multiplayer!
Następny Assassisn’s Creed – Brotherhood of Venice