Kimetsu no Yaiba – Kontynuacja Anime w planach!


Kimetsu no Yaiba (jap. 鬼滅の刃 - Pogromca Demonów)

Kimetsu no Yaiba (jap. 鬼滅の刃 – Pogromca Demonów) to anime oparte na shōnen mandze autorstwa Koyoharu Gotōge, za które adaptację odpowiada studio Ufotable. Kontynuacja tej produkcji odbyła się w formie pełnometrażowego filmu animowanego. Demon Slayer w kinach odniósł ogromny sukces, zaś przygody Tanjirō i Nezuko zdobyły serca wielu fanów na całym świecie.

Kimetsu no Yaiba (jap. 鬼滅の刃 - Pogromca Demonów)Kimetsu no Yaiba to jedno z lepszych anime, które miałem dotychczas okazję oglądać. Świetna kreska, przyjemna historia, która jest naprawdę dobrze prowadzona. Z każdym odcinkiem aż chce się sięgać po więcej i więcej. Niestety, choć Anime to odniosło ogromny sukces, na naszych ekranach mogliśmy obejrzeć tylko kilka odcinków. Czułem się trochę tak, jakbym otrzymał wersję demo. Zniecierpliwiony czekałem na więcej. Film nie prędko pojawił się na afiszu, ponieważ kontynuacja losów Tanjirō i Nezuko zadebiutowała w kinach 16 października 2020. Był to zatem długi rok przerwy odkąd mogliśmy cieszyć oko historią sympatycznego rodzeństwa.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Promotion Reel 2023

Demon Slayer doczeka się kontynuacji. Kolejne odcinki i kontynuacja serii jest zdecydowanie w drodze, więc nie musimy się dłużej martwić. Kimetsu no Yaiba: Mugen Train to zdecydowanie nie koniec ekranizacji, na którą wielu z nas mocno liczyło. Z oficjalnych kanałów wiemy, że wstępna data premiery kontynuacji przygód  Tanjirō i Nezuko ma mieć miejsce w kwietniu 2023 roku – zdecydowanie wcześniej, niż mogliśmy przypuszczać. Wiadomo również, że Swordsmith Village Arc ma rozpocząć się godzinnym odcinkiem specjalnym, zamiast standardowej 22-minutowej długości. Co więcej – pierwszy odcinek kontynuacji Kimetsu no Yaiba zostanie wyemitowany wcześniej jako część globalnego „wydarzenia pokazu kinowego” (czyli tak jak miało to miejsce w przypadku Demon Slayer: Mugen Train). Demon Slayer ponownie wyruszy w międzynarodową trasę. Kiedy i gdzie możemy spodziewać się premier:

Japonia – 3 lutego
Tokio – 4 i 5 lutego
Los Angeles – 18 lutego w Teatrze Orpheum
Stany Zjednoczone i Kanada – 3 marca w „ponad 1700 kinach”
Paryż – 25 lutego
Berlin – 26 lutego
Meksyk — 4 marca
Seul – 11 marca
Tajpej – 19 marca

Niestety nie ma jeszcze oficjalnych informacji potwierdzających, czy animacja ta trafi do Polskich kin. Nie zmienia to jednak faktu, że kontynuacja anime Kimetsu no Yaiba zmierza do nas wielkimi krokami i już prawie stuka do naszych drzwi!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Menu to najdziwniej smakujący film, jaki ostatni oglądałem - Recenzja
Następny Kup remake Dead Space w przedsprzedaży na Steamie, zdobądź Dead Space 2