Lucky Duck Games ogłasza kontynuację planszowego „Kingdom Rusha”. Nowa niezależna gra będzie zatytułowana Kingdom Rush: Elemental Uprising.

Lucky Duck Games ogłosiło współpracę ze studiem Ironhide Game Studio, twórcami popularnego mobilnego „Kingdom Rusha” przy kontynuacji drugiej planszowej adaptacji: Kingdom Rush: Elemental Uprising. Gra będzie wykorzystywać ten sam system kooperacyjnej rozgrywki, znany z bestsellerowego „Kingdom Rush: Rift in time” z nowymi bohaterami, scenariuszami i licznymi elementami rozgrywki.

Gra będzie w angielskiej albo francuskiej wersji językowej z polską instrukcją dostępną do ściągnięcia w pdf.
Podobnie jak w „Rift in time” 1-4 graczy będzie atakować hordy za pomocą obrażeń o różnych kształtach, próbując zniszczyć wrogów i ochronić Królestwo. W „Elemental Uprising” gracze będą musieli dodatkowo zmierzyć się z istotami żywiołów, wybuchającymi wulkanami i cyklonami przecinającymi ścieżki. A to tylko niektóre z nowych wyzwań…

W obronie królestwa pomoże pięciu nowych bohaterów z unikalnymi mocami i specjalnymi zdolnościami. Bohaterowie z gier „Rift in Time” i „Elemental Uprising” będą ze sobą kompatybilni, co oznacza, że posiadacze obydwu gier i dodatków będą mieli do wyboru kilkanaście postaci.

W trakcie gry będzie można ulepszać swoje wieże za pomocą Tower Mod Stickers –wielorazowych naklejek. Dzięki czemu gracze dostosują obronę do swojego stylu gry.
Lucky Duck Games po raz pierwszy będzie prowadzić kampanię na Gamefound.com. To druga kampania na tej witrynie od czasu rozpoczęcia finansowania społecznościowego przy grze ISS Vanguard od Awaken Realms.

Jesteśmy pod wrażeniem wszystkich narzędzi stworzonych przez zespół Gamefound. Korzystamy z Gamefound jako pledge managera już od sześciu miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej platformy. Teraz gdy Gamefound uruchomiło także finansowanie społecznościowe, współpraca z nimi przy grze „Kingdom Rush: Elemental Rising” ma po prostu sens.

Az Drummond, Marketing Director w Lucky Duck Games. Lucky Duck Games to wydawca gier planszowych znany z innowacyjnych i angażujących produktów. Najbardziej znanymi tytułami stworzonymi przez Lucky Duck Games są „Kroniki Zbrodni” których sprzedano ponad 300 000 egzemplarzy w 21 językach oraz „Kingdom Rush: Rift in Time” ze wsparciem na poziomie 1,1 mln dolarów na Kickstarterze.

Link do projektu: Kingdom Rush Elemental Uprising na Gamefound.

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Spirit Island - Recenzja - duchowy rozwój górą, dosłownie.
Next Jet Kave Adventure - Recenzja - Miłe zaskoczenie!