Kwietniowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime Video [2023]


Sprawdźmy kwietniowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime Video, Disney+ i w kinie z tego tygodnia! Co warto obejrzeć w weekend?

NETFLIX

AWANTURA

zwiastun: TUTAJ

To serialowy komediodramat. Jeździcie czasem na absolutnym wku…e? Ten serial pokaże wam jak pewne zdarzenie drogowe całkowicie zakorzeniło się w umysłach osób zainteresowanych i powaliło, by nienawiść kompletnie pochłaniała każdą ich myśl i działanie.

CHUPA

Kwietniowe premiery na Netflixie

Chupa to przygodowy film fantasy. Podczas wakacji w Meksyku u swojego dziadka, młody chłopak odkrywa żyjącą w szopie Chupacabrę. Wraz ze swoimi kuzynami wspólnie obserwują kreaturę i próbują się z nią zaprzyjaźnić.

GŁODNI

Filmowy thriller. Dwudziestokilkuletnia Aoy prowadzi mały, rodzinny biznes gotując stir-fry w Bangkoku. Pewnego dnia otrzymuje zaproszenie do opuszczenia rodzinnej firmy i pracy w zespole „Hunger”, najwyżej notowanym luksusowym zespole szefów kuchni w Tajlandii, prowadzonym przez znanego, błyskotliwego szefa kuchni Paula. Tam kobieta poznaje ciemną stronę restauracji.

HBO MAX

ROYAL CRACKERS

Kwietniowe premiery na Netflixie

Animowany serial przeznaczony dla osób dorosłych. Opowiada historię firmy Royal Crackers, która niegdyś rządziła światem przekąsek, lecz teraz imperium chyli się ku upadkowi. Kiedy senior rodu zapada na śpiączkę, reszta rodziny podejmie próby przywrócenia biznesowi dawnej świetności.

GOŚĆ

To thriller z 2014 roku. Opowiada historię amerykańskiego żołnierza imieniem David, który niespodziewanie odwiedza rodzinę Petersonów i przedstawia się jako przyjaciel ich syna, który zginął na wojnie w Afganistanie. W czasie pobytu Davida w domu dochodzi do wielu wypadków śmiertelnych, a córka Petersonów uważa, że ​​David może mieć z nimi coś wspólnego.

SKANERZY

Kwietniowe premiery na Netflixie

Film, który ma już ponad 40 lat. To horror science fiction z 1981 roku. ConSec, dostawca sprzętu ochrony i uzbrojenia, poszukuje skanerów (czyli osób o zdolnościach metafizycznych) do wykorzystania na własny użytek. Narracja filmu koncentruje się wokół nieuczciwego skanera o imieniu Darryl Revok (Ironside), który próbuje walczyć z ConSec. Z kolei firma wysyła Camerona Vale, innego skanera, aby powstrzymał Revoka.

DISNEY+

MARSJANIN

Film fantastycznonaukowy, który podbił serca widzów i krytyków na całym świecie. Film podąża za astronautą, który przypadkiem zostaje porzucony na Marsie i pokazuje jego samotną walkę o przetrwanie, a także próby NASA, aby go znaleźć i sprowadzić z powrotem na Ziemię. Polecam każdemu!

DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY

Kwietniowe premiery na Netflixie

Klasyka komediodramatów i film warty obejrzenia. Andy właśnie skończyła studia i zostaje zatrudniona w Nowym Jorku jako asystentka Mirandy Priestly, autorytarnej i niezwykle wymagającej redaktor naczelna magazynu o modzie. Praca wymusi na dziewczynie zmianę priorytetów, zachowania i ubioru, co odbije się na jej życiu prywatnym. Andrea szybko się jednak nauczy, że życie wymaga nieustannych poświęceń.

AMAZON PRIME VIDEO

GHOST IN THE SHELL

Oryginalny film oparty na mangach; później kilkukrotnie adaptowany w “nowocześniejszej” wersji. Fabuła osadzona została w niedalekiej przyszłości, kiedy zaciera się granica między ludźmi a robotami. Film opowiada historię Major – cyborga i jej partnera, którzy polują na tajemniczego i potężnego hakera zwanego Władcą Marionetek (Puppet Master)

THE GOOD DOCTOR – sezon 6

Dokror Shawn jest osobą chorą na autyzm. Zostaje rezydentem chirurgicznym na jednym z bardziej wyszukanych oddziałów w kraju. Serial pokazuje jego momentami ciężkie życie, pracę na oddziale, współpracę z innymi lekarzami i pacjentami. Poza tym mamy masę medycznych historii i zawijasów, które tak lubię. Dostępny jest cały sezon 6.

KINO

AIR

Kwietniowe premiery na Netflixie

To biograficzny dramat sportowy wyreżyserowany przez Bena Afflecka. Historia filmu oparta jest na autentycznych wydarzeniach wokół premiery marki butów Air Jordan, kiedy przedstawiciel firmy Nike – Sonny próbuje podpisać kontrakt z debiutującym na arenie sportowej Michaelem Jordanem.

 

 

 

W zeszłym tygodniu: Marzec 2023 – premiery na Netflixie, HBO Max i Prime!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Opowieści z Pryncypii: Królewna Łucja i obrońcy – recenzja
Następny CoD: Warzone 2 i Modern Warfare 2 - zwiastun sezonu 3