Labirynt Śmierci – Unboxing

Witajcie 🙂 zima już w pełni zażegnana, więc mam dziś dla Was coś specjalnego. Mianowicie przygotowałam unboxing gry stosunkowo nowej, która to miała swój debiut na poznańskim Pyrkonie. Mowa o grze Labirynt Śmierci, jest to gra kooperacyjna przeznaczona dla od 1 aż do 10 graczy. Oczywiście gra jest osadzona w klimacie fantasy, wręcz nim ocieka i została stworzona na podstawie książki Saga o Katanie. My już swoją pierwszą rozgrywkę odbyliśmy, mogę tylko zdradzić, że w świecie Labiryntu czeka na Was mnóstwo niespodzianek, nadzwyczajnych spotkań oraz nieziemskich przeżyć.

Opakowanie gry Labirynt Śmierci wita nas mroczną grafiką. Jest solidnie wykonane i z pewnością oddaje klimat gry.

Tutaj już mamy planszę, również w ciemnych barwach, plansza składa się i rozkłada w zależności od liczby graczy. Na zdjęciu wersja dwuosobowa.

Pomoce niezbędne w grze, każda z nich jest gruba a w samej grze jest multum zasad i drobnych szczegółów. Tutaj mamy: instrukcję, scenariusze, oraz trzy księgi spotkań.

Dwie podstawowe kostki k10.

Różnego rodzaju żetony i znaczniki. Między innymi rany, znaczniki pierwszego gracza, i znaczniki poziomów. Wykonane z grubej tektury, mają przyjemną gładką fakturę.

Solidna, tablica chwały. Na górze posiada dziurkę umożliwiającą powieszenie jej na ścianie.

Karty artefaktów. Powiem, że kart w grze jest mnóstwo, są bardzo cieniutkie aczkolwiek mają przyjemne dla oka grafiki.

Karty sprzymierzeńców.

Przykładowi bohaterowie, w całej puli kart jest 22 bohaterów.
Aleksandra Szakoła :Dla znajomych Ola. Niewielka, lecz o wielkim serduchu. Zakochana w pisaniu wierszy, opowiadań, szantach oraz grach planszowych. Bezglutenowa. Zainteresowana dietetyką, oraz pomaganiem czworonożnym przyjaciołom.
Disqus Comments Loading...