Levi i Mikasa z Attack on Titan przybywają do Fortnite


Levi i Mikasa z Attack On Titan przybywają do Fortnite

Levi Ackerman i Mikasa Ackerman z Attack on Titan pojawią się w Fortnite 11 kwietnia. Ta wiadomość pochodzi z krótkiego filmu opublikowanego na oficjalnym koncie Fortnite na Twitterze z tekstem „Poświęćcie swoje serca”.

Film pokazuje Leviego i Mikasę w akcji, a także materiał filmowy przedstawiający duet śmigający po mapie Fortnite. Nie daje szczegółowego wglądu w postacie, ale filmik dostarczył wystarczająco dużo teasowania, aby wzbudzić podekscytowanie społeczności.

W tej chwili Epic Games nie ujawnił jeszcze, w jaki sposób te dwie skórki postaci zostaną odblokowane, choć prawdopodobnie pojawią się w sklepie z przedmiotami. Jeśli tak, nie wiadomo, ile będą kosztować, ale prawdopodobnie w dniu premiery dostępnych będzie kilka pakietów. Skórki te będą prawdopodobnie zawierały dodatkowe elementy kosmetyczne, takie jak plecaki, emotki i narzędzia do zbierania.

Te dwie postacie dołączają do Erena Yeagera z Attack on Titan, który jest dostępny jako nagroda w połowie sezonu z karnetu bojowego Fortnite.

 

Kim jest Mikasa Ackerman w Fortnite?

Mikasa jest przyjacielem z dzieciństwa Erena Jaegera, który wraz z nią wstąpił do wojska i szybko stała się znana jako najlepszy żołnierz w 104. Korpusie Szkoleniowym.

Pragnie spokojnego życia, ale ostatecznie zrobi wszystko, by podążać za Erenem i chronić go, który uratował ją przed handlarzami, którzy zamordowali jej rodziców.

 

Kim jest Levi Ackerman w Fortnite?

Levi Ackerman, znany jako Kapitan Levi, jest znany jako najsilniejszy żołnierz ludzkości. Prawdziwie jednoosobowa armia, Levi jest kapitanem Oddziału Operacji Specjalnych w Korpusie Zwiadowczym.

Zarówno Mikasa, jak i Levi są Ackermanami, rodziną prześladowaną na skraj wyginięcia z powodu dziwnej odporności na moc Tytana Założyciela.

Chociaż obie postacie należą do tej samej rodziny, nie są blisko spokrewnione, zamiast tego prawdopodobnie są kuzynami drugiego stopnia.

 

Fortnite niedawno otrzymał mega aktualizację rozdziału 4 sezonu 2, która zawiera duże zmiany na mapie, zupełnie nowy karnet bojowy, świeże elementy kosmetyczne i zmiany w broniach.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio CoD: Warzone 2 i Modern Warfare 2 - zwiastun sezonu 3
Następny 10 gier Hack & Slash, w które musisz zagrać w 2023 roku