Limitowana edycja pada oraz konsoli Playstation 5 do Spider-Man 2 jest niesamowita!


Podczas corocznej konwencji komiksowej San Diego Comic-Con 2023, między 20 a 23 lipca, zaprezentowano limitowaną edycję PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2 oraz pasującego do niej kontrolera DualSense. Wśród wielu oczekiwanych paneli SDCC, prezentacja Spider-Man 2 szczególnie przyciągała uwagę.

Rozmowy z deweloperami z Insomniac Games oraz aktorami pracującymi nad projektem ujawniły wiele ciekawych informacji o nadchodzącej grze akcji i przygód, w tym szczegóły na temat fabuły i postaci. Zapowiedziano również, że gracze w Marvel’s Spider-Man 2 będą mogli odwiedzić dom cioci May w Queens, w Nowym Jorku, oraz inne ikoniczne miejsca tego miasta.

Szczegóły na temat limitowanej edycji PS5 Spider-Man 2

Po panelu z Insomniac Games ogłoszono wydanie limitowanego zestawu PS5 Marvel’s Spider-Man 2. Na czerwonym kolorze i logo Spider-Mana roztaczają się czarne macki symbiontu. Zestaw będzie zawierał konsolę i kontroler w tematycznym wydaniu, kod do cyfrowej wersji standardowej gry oraz dodatki do przedpremierowego zamówienia. Akcesoria będą również dostępne do zakupu osobno dla tych, którzy już posiadają PS5. Przedsprzedaż zestawu Marvel’s Spider-Man 2 rozpocznie się 28 lipca, a poszczególne elementy zostaną wydane 1 września.

Design konsoli i kontrolera

Design konsoli i kontrolera został stworzony we współpracy z Insomniac Games. Jacinda Chew, starszy dyrektor artystyczny studia, dostarczyła więcej informacji na temat interesującego motywu. „Design był inspirowany symbiontem z gry, który przejmuje kontrolę nad konsolą i kontrolerem, ale można nadal zobaczyć nieco czerwieni pod mackami.”

PlayStation 5 i jej limitowane edycje

PlayStation 5 zostało uruchomione w listopadzie 2020 roku, a wiele osób było rozczarowanych brakiem limitowanych wersji w latach następujących po premierze. Wygląda na to, że ten okres niedoboru dobiega końca, ponieważ Sony zaczęło regularnie wypuszczać tematyczne obudowy i kontrolery. Do tej pory pojawiły się m.in. kontroler God of War Ragnarok, obudowy do konsoli i kontroler DualSense z Final Fantasy 16, dostępne w ograniczonych rejonach, a obudowy i kontroler PS5 LeBron James zadebiutują 27 lipca. Tymczasem zestaw Marvel’s Spider-Man 2 będzie pierwszym tematycznym zestawem PS5 wydanym od czasu premiery konsoli.

Marvel’s Spider-Man 2 - Limited Edition PS5 Bundle & DualSense Wireless Controller

Oczekiwania fanów Spider-Mana

Fani gier Spider-Mana od Insomniac Games są szczególnie podekscytowani trzecią odsłoną tej wysoce udanej serii, ponieważ będzie ona cechować się współpracą Petera Parkera i Milesa Moralesa, z obiema postaciami jako grywalnymi bohaterami. Słynny symbiont uniwersum również połączył się z Peterem, a wielu graczy ma nadzieję, że Venom będzie grywalny w Marvel’s Spider-Man 2, chociażby na krótką chwilę.

Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje 20 października na PS5. Nie przegap tej niesamowitej premiery!

Poprzednio Lipiec 2023 - premiery na Netflixie, HBO MAX i Prime!
Następny Final Fantasy XVI - Recenzja - Devil May Souls Fantasy