Lista gier Xbox Game Pass na kwiecień – I tura


Lista gier Xbox Game Pass na kwiecień - I tura

Pierwsza fala gier na Xbox Game Pass w kwietniu została oficjalnie ogłoszona, więc jeśli masz ochotę zobaczyć straszniejszą stronę Tokio, grę z gatunku tower defense i skomplikowaną akcję typu rogue-like, to jest na co czekać.

Loop Hero jest już dostępny na konsolach i PC. Niekończąca się gra RPG w stylu retro, która łączy budowanie talii z elementami roguelike, Loop Hero to trudna, ale fascynująca gra, w której walczysz o pokonanie przerażającego Lisza, który pogrążył świat w niekończącej się pętli ciemności.

6 kwietnia Iron Brigade pojawi się na konsolach Xbox i urządzeniach w chmurze. Jako członek Mobilnej Brygady Okopów będziesz musiał stawić czoła siłom zagrożenia Monovision. Opracowany przez studio Double Fine Tima Schafera, będziesz w stanie władać kombinacją mobilnej siły ognia i stacjonarnej obrony, aby pomóc ci wygrywać bitwy.

Po spędzeniu roku jako ekskluzywna gra na PlayStation 5, Ghostwire: Tokyo pojawi się na Xbox Series X|S, PC i w chmurze 12 kwietnia. W dzielnicy Shibuya w Tokio będziesz władać zaklęciami i talizmanami, aby odzyskaj swoje ciało i powstrzymaj nadprzyrodzone zagrożenie przed uwolnieniem życia pozagrobowego niebezpiecznych widm na świecie. Jako dodatkowy bonus, ta wersja Ghostwire: Tokyo zawiera nową aktualizację Spider’s Thread.

Później, 13 kwietnia, możesz ruszyć na lód z NHL 23. Dostępny na konsolach Xbox dla subskrybentów Game Pass Ultimate, NHL 23 zawiera nowe poprawki do akcji sportowej oraz dodanie zawodniczek w Ultimate Team. Bezpłatna 10-godzinna wersja próbna EA Sports PGA Tour jest również dostępna dla członków Xbox Game Pass Ultimate, na wypadek gdybyś wolał uderzyć na pole golfowe zamiast twarzy krzepkiego hokeisty.

Wreszcie, Minecraft Dungeons zostanie wydany 18 kwietnia na konsole, PC i chmurę i jest nowym spin-offem osadzonym w popularnym świecie Minecrafta. Minecraft Legends, strategiczna gra akcji, oferuje bujne biomy do odkrycia, sojusze do zawarcia i przyjaciół do zdobycia, gdy odwrócisz falę Piglinów w wielkich bitwach.

 

Xbox Game Pass – kwietniowa lista gier I tura:

Już dostępny

Loop Hero (konsola i PC)

6 kwietnia

Iron Brigade (w chmurze i na konsoli)

12 kwietnia

Ghostwire: Tokyo (chmura, konsola i PC)

13 kwietnia

NHL 23 (konsola przez EA Play)

18 kwietnia

Minecraft Legends (chmura, konsola i PC)

Jak zwykle kilka gier opuści Xbox Game Pass, aby zrobić miejsce dla wszystkich nowo przybyłych, więc przygotuj się na pożegnanie z Rainbow Six Extraction, Life is Strange: True Colors i kilkoma innymi grami 15 kwietnia.

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio Premiery kinowe w kwietniu 2023!
Następny John Wick - streszczenie i omówienie każdej części filmu