Listopadowe premiery na HBO Max, Netflixie i Disney+!


Sprawdźmy listopadowe premiery na HBO Max, Netflixie, Disney+ i Amazon Prime Video z tego tygodnia! Co obejrzeć w listopadowy weekend?

NETFLIX

OSOBLIWOŚĆ

The Wonder | Official Trailer | Netflix

zwiastun: tutaj

Osobliwość to dramat psychologiczny, oparty na powieści o tym samym tytule. W jego czołowej roli zagra Florence Pugh. Akcja filmu jest opowieścią o jedenastoletniej dziewczynce, która zadaniem jej rodziny, nie jadła nic od czterech miesięcy. Do wioski przyjeżdża więc pielęgniarka zainteresowana tym podejrzanym fenomenem.

INFERNO

Inferno również oparte jest na powieści. To kontynuacja filmów Kod da Vinci oraz Anioły i Demony. Robert budzi się w szpitalu z amnezją, bez pamięci wydarzeniach sprzed pobytu w szpitalu. Przez tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce, teraz jest ścigany. W ucieczce pomaga mu dr. Brooks i wspólnie z nią, profesor podąża śladami wskazówek pozostawionych w literaturze Dantego.

STUTZ

Jonah Hill, aktor i reżyser, stworzył dokument o swoim terapeucie, Philu Stutzie. Hill uznał, że pomoc, którą otrzymał od Stutza może być uniwersalną odpowiedzią na problemy wielu innych osób. We dwoje zagłębią się w rozmach o zdrowiu psychicznym,  głównie o atakach lękowych, przez które praca aktora stała się prawie niemożliwa.

JESTEM VANESSA GUILLÉN

O Vanessie słyszałam wcześniej, dzięki mojemu ulubionemu podcastowi true crime, Crime Junkie. Teraz, w dokumencie Jestem Vanessa Guillen, Netflix także poruszył sprawę tajemniczej śmierci  wojskowej i podejrzane okoliczności z nią związane. Rodzina od samego początku nie wierzyła w przyczynę zgonu Vanessy i zacięcie walczyła o przerwanie zmowy milczenia w jednostce Fort Hood.

HBO MAX

MISTRZ ŚWIATŁA

Listopadowe premiery na HBO Max

Mistrz Światła jest filmem dokumentalnym. George Anthony Morton jest malarzem, który ostatnie dziesięć lat spędził w więzieniu. Teraz wyrusza do swojej rodzinnej miejscowości, by namalować portrety swojej rodziny. Odwiedziny w dawnym domu zmuszają artystę to rozmyślań nad swoją przeszłością. Podejmuje się więc wykreowania swojego życia na nowo.

VAL

Listopadowe premiery na HBO Max

Val poświęcony jest hollywoodzkiemu aktorowi, Valowi Kilmerowi, znanemu między innymi z filmów Top Gun. Val budował swoją bazę filmową przez wiele lat, jednak po drodze musiał zmierzyć się także z rakiem gardła i ciężkim leczeniem. Przez jakiś czas miał nawet problemy z mową, co dla tego zawodu oznacza jedno. W filmie poznamy historię kariery aktora oraz jego intensywną walkę z chorobą.

DISNEY+

ZEN – GROGU I KOTY Z KURZU

Listopadowe premiery na HBO Max

Zen – Grogu i koty kurzu to krótkometrażowy film anime, poświęcony najnowszej i najsłodszej postaci we franczyzie Star Wars – Grogu, przez niektórych zwanemu Baby Yodą. Tę postać mieliśmy okazję poznać w serialu Mandalorian i od samego początku przykuła ona uwagę milionów osób. Film trwa trzy minuty i stworzony został z okazji trzecich urodzin Grogu.

ZAKŁAMANIE / Tell me lies

Listopadowe premiery na HBO Max

To dziesięcioodcinkowy serial oparty o powieści z 2018 roku, o tym samym tytule. Śledzi losy ośmioletniego związku Lucy i Stephena – od ich poznania na studiach, późniejszego romansu i ostatecznie do rozwoju obsesji na punkcie partnera oraz negatywnych skutków spowodowanych wyborami tych dwojga. Ile osób może ucierpieć przez miłość dwójki młodych osób?

AMAZON PRIME VIDEO

BREATHE: WALKA Z CZASEM

Do czego będzie zdolny ojciec, by uratować swoją córkę z rąk porywacza? W serialu Breathe będziemy mogli poznać odpowiedź na to pytanie. Sześcioletnia Siya zostaje porwana przez zamaskowanego mężczyznę. Przestępca wymusza na ojcu dziecka, by, w celu odzyskania córki, zabił innego mężczyznę.

KOŁO CZASU

Listopadowe premiery na HBO Max

Serial fantasy od Amazon Studios. Z interpretacją Tolkiena się nie udało, wiec może tutaj studio pokaże, że potrafi robić dobre seriale. Przenosimy się do świata, w którym tylko wybrańcy mają dostęp do magii. Moiraine wyrusza na podróż do miasteczka, w którym mieszka istota mająca zdolność zarówno do zniszczenia, jak i uratowania świata. Wraz z nowo poznanymi towarzyszami wyrusza na poszukiwanie tajemniczej istoty.

KINO

MENU

Listopadowe premiery na HBO Max

Kolejny w tym roku film z Anyą Taylor-Joy w roli głównej, tym razem jest to połączenie komedii i horroru. Margot i jej partner udają się na małą wyspę, by zjeść w ekskluzywnej restauracji, prowadzonej przez sławnego szefa kuchni. Julian Słowik jest ekspertem od kuchni molekularnej a na ten wieczór przygotował bogate menu. Same techniki kucharza są jednak nieco nietypowe i wielu gości może być zaszokowanych tą postacią.

 

Jak podobają się wam listopadowe premiery na HBO Max, Netflixie, Disney+ i Amazon Prime Video z tego tygodnia?

W zeszłym tygodniu: Listopadowy weekend na Netflixie i HBO MAX – co obejrzeć?

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Overwatch 2 - Mei nadal niedostępna, planowane przywrócenie jej w dzisiejszym patchu
Następny W końcu ujawniono tysięcznego Pokémona