Listopadowe premiery na Netflixie, HBO Max i Amazon Video!


Sprawdźmy jakie listopadowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Amazon Prime Video możemy obejrzeć w najbliższy weekend!

Netflix

Enola Holmes 2

Enola Holmes 2 | Official Trailer: Part 2 | Netflix


Enola Holmes to siostra Sherlocka Holmesa, która posiada te same umiejętności detektywistyczne, co jej starszy brat. W tej części Enola, świeżo po rozwiązaniu pierwszej sprawy, otwiera własne biuro i wkracza w wielki świat zagadek i niebezpieczeństw z nimi związanych. W głównej roli Millie Bobby Brown oraz Henry Cavill jako SH.

Zwiastun: tutaj

Killer Sally

Listopadowe premiery na Netflixie

Killer Sally to dokument true crime dotyczący Ray’a McNeila oraz jego małżonki Sally McNeil. W walentynki 1995 roku Sally postrzeliła kilkukrotnie małżonka, ponieważ ten, jej zdaniem, próbował ją udusić. Trzyodcinkowy odcinek dotyczący tej wybuchowej rodziny poruszy szeroki temat pomocy prawnej w obliczu przemocy domowej. Ale co jeśli to kobieta jest agresorem?

Transformers

Listopadowe premiery na Netflixie

Transformers to taki lekki filmowy klasyk z wielkimi robotami w tle. W pierwszej odsłonie serii, Sam pierwszy raz staje w środku wojny pomiędzy Autobotami a Decepticonami. Jeśli ktoś, jakimś cudem, do tej pory nie miał okazji obejrzeć tego filmu, to polecam w towarzystwie popcornu.

HBO MAX

Titans – sezon 4

Listopadowe premiery na Netflixie

Czwarty sezon serialu o superbohaterach już dostępny! Serial oparty jest na serii komiksów DC o tym samym tytule. Przedstawia grupę młodych bohaterów, którzy łączą siły i wspólnie walczą z przestępczością w różnych miejscach  – Detroit, San Francisco, Gotham City i Metropolis.

Człowiek w ogniu

Listopadowe premiery na Netflixie

Człowiek w ogniu nie jest najnowszym filmem, ale nawet po wielu latach od premiery, oceniany jest wysoko. John Creasy to były agent CIA, były kapitan US Marine Corps a obecnie lubi sobie po prostu wypić. Zatrudnia się u bogatego biznesmena jako ochroniarz dla jego córki. Kiedy dziewczyna zostaje porwana w Meksyku, mężczyzna zaryzykuje życiem, by odzyskać dziecko.THE SOCIAL NETWORK

The Social Network to krótka geneza jednego z najpopularniejszych social mediów – Facebooka. Jak to się stało, że student Harvardu osiągnął aż taki sukces przez jedną stronę internetową?

LOW COUNTRY: THE MURDAUGH DYNASTY

Listopadowe premiery na Netflixie

To kolejny w tym tygodniu dokument true crime. Dotyczy on śledztwa przeciwko Alex’owi Murdaugh’owi – prawnikowi oskarżonemu o zamordowanie swojej żony i syna w 2021 roku.

DISNEY+

Siła Strachu

Disney+ pozostaje jeszcze w klimacie Halloween. Po śmierci żony i matki, David wraz z Emily poszukują nowego startu na wiejskiej posiadłości. Problemy zaczynają się, kiedy dziewczynka zaprzyjaźnia się z tajemniczym Charliem, którego ojciec uznaje za zmyślonego. Problem zaczyna się, kiedy nowy przyjaciel wciąga Emily w coraz to większe kłopoty.

Amazon Prime Video

THE DEVIL’S HOUR

The Devil’s hour to najnowszy serial od Amazon Prime. Młoda kobieta, Lucy, jest pracownikiem socjalnym i cierpi na bezsenność. Kiedy udaje się jej zasnąć, sny zaczynają przypominać różnego rodzaju wizje. Niedługo potem zostaje wplątana w śledztwo w sprawie morderstwa i tajemniczego zaginięcia wiele lat wstecz.

 

  

Najbardziej przypadły Wam do gustu listopadowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ czy Amazon Prime Video? 😉

W zeszłym tygodniu – Co obejrzeć w Halloween na Netflixie, HBO MAX i w kinie?

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio A Plague Tale: Requiem - Poradnik - Wszystkie znajdźki, pamiątki i sekrety
Następny Turniej IESF World Championships 2022: Dota 2 i inne dyscypliny e-sportowe