Listopadowe premiery na VOD – co obejrzeć w weekend?


Sprawdźmy listopadowe premiery na VOD z tego tygodnia. Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video? A na co wybrać się do kina?

NETFLIX

MIŁOŚĆ I GŁĘBOKA WODA

Listopadowe premiery na VOD

Film jest adaptacją powieści Keisuke Sory pt. „Kureji Kuruzu” z 2004 roku. Akcja rozgrywa się na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego. Suguru Ubukata jest oddanym lokajkiem, który pracuje na statku od wielu lat. Chizuru Banjaku jest młodą kobietą, która wsiadła na statek, aby spotkać się ze swoim mężem. Suguru i Chizuru spotykają się przypadkowo i szybko zakochują się w sobie. Jednak ich miłość jest pełna przeszkód. Suguru jest żonaty, a Chizuru jest w związku z mężczyzną, który może być niebezpieczny.

THE CROWN – SEZON 6

The Crown – sezon 6 | Zwiastun części 1 | Netflix

Serial rozpoczyna się w 1947 roku, w dniu ślubu Elżbiety z księciem Filipem. W kolejnych sezonach śledzimy jej życie osobiste i polityczne, w tym jej wstąpienie na tron po śmierci ojca, Jerzego VI, w 1952 roku. Sezon będzie przedstawiał lata 2000-2007. Będzie to ostatni sezon serialu, a w rolach głównych wystąpią Imelda Staunton jako królowa Elżbieta II, Jonathan Pryce jako książę Filip, Lesley Manville jako księżna Małgorzata i Dominic West jako książę Karol.

ŚWIĘTA RODZINA – SEZON 2

Listopadowe premiery na VOD

Akcja serialu rozgrywa się w Barcelonie. Gloria, która została niesłusznie oskarżona o morderstwo swojego męża, wciąż próbuje odbudować swoje życie. W międzyczasie w Barcelonie dochodzi do serii morderstw, które uderzają w najbogatsze i najbardziej wpływowe rodziny miasta. W drugim sezonie Gloria będzie musiała zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Będzie musiała dowiedzieć się, kto stoi za serią morderstw, a także oczyścić swoje imię z zarzutów o morderstwo swojego męża

WYZNAWCA 2

Listopadowe premiery na VOD

Kontynuacja filmu z 2019 roku. Akcja rozgrywa się w Korei Południowej. Detektyw Won-ho (Cho Jin-woong) nadal prowadzi śledztwo w sprawie Mr. Lee, tajemniczego przywódcy międzynarodowego kartelu narkotykowego. W międzyczasie Won-ho zostaje zaangażowany w sprawę zabójstwa policjanta, które jest związane z Mr. Lee. Won-ho musi stawić czoła nowym wyzwaniom, aby złapać Mr. Lee. Musi również zmierzyć się z własnym przeszłością, która może zagrażać jego misji.

HBO MAX

THUNDER

W filmie występuje Lilith Grasmug jako Elisabeth, młoda kobieta, która spędziła kilka lat w szkole klasztornej. W 1900 roku, w wieku siedemnastu lat, Elisabeth jest gotowa złożyć śluby zakonne, ale jej plany zostają pokrzyżowane, gdy jej starsza siostra, Anna, umiera nagle. Elisabeth musi opuścić klasztor i wrócić do rodzinnej farmy, gdzie zmaga się z żałobą i próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie.

ZJAZD ŻYCIA

Listopadowe premiery na VOD

Film biograficzny z 2021 roku w reżyserii Andreasa Schmieda. Film opowiada historię Franza Klammera, austriackiego alpejskiego narciarza, który zdobył złoty medal w slalomie gigancie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1976 roku w Innsbrucku. To historia o determinacji, ciężkiej pracy i spełnianiu marzeń, ale także o miłości i wspierającej rodzinie.

WOJNA O JUTRO

Listopadowe premiery na VOD

Akcja filmu rozgrywa się w 2051 roku, kiedy ludzkość jest w toku wojny z obcymi, znanymi jako Białe Kolce. W 2022 roku naukowcy odkrywają portal czasowy, który umożliwia wysyłanie żołnierzy z teraźniejszości do przyszłości, aby walczyć w wojnie. Dan Forester (Pratt), nauczyciel historii, jest jednym z powołanych do walki. Dan wyrusza w przyszłość, gdzie łączy siły z innymi żołnierzami z teraźniejszości, aby pokonać Białe Kolce. Wkrótce okazuje się, że wojna jest bardziej skomplikowana, niż się spodziewał. Dan musi nie tylko walczyć z wrogami, ale także znaleźć sposób na powstrzymanie wojny przed rozprzestrzenieniem się na teraźniejszość.

BLUE BEETLE

Film oparty na postaci z komiksu DC. Opowiada historię Jaime’a Reyesa, nastoletniego chłopca, który odkrywa obcego skarabeusza, który zapewnia mu nadludzkie moce. Jaime musi nauczyć się kontrolować swoje nowe moce, aby chronić swój dom i miasto przed złem. Bohater początkowo boi się swoich nowych mocy, ale wkrótce decyduje się wykorzystać je, aby pomóc innym.

DISNEY+

W NIEMIECKIM DOMU

Listopadowe premiery na VOD

Pięcioodcinkowy miniserial niemiecki z 2023 roku, który jest adaptacją powieści Annette Hess o tym samym tytule. Akcja serialu rozgrywa się w latach 1963-1965. Eva Bruhns jest młodą kobietą, która pracuje jako tłumaczka dla niemieckiej prokuratury. Wraz z innymi tłumaczami pracuje nad przetłumaczeniem zeznań byłych więźniów obozu w Auschwitz. Podczas pracy nad procesami Eva zostaje zmuszona do konfrontacji z szokującą prawdą o Holokauście. Eva dowiaduje się, że jej ojciec, Ludwig Bruhns, był oficerem SS, który był zaangażowany w zbrodnie popełnione w obozie. Eva jest zszokowana i przerażona prawdą o swoim ojcu. Zaczynają ją nawiedzać koszmary i ma problemy z koncentracją. Eva zaczyna wątpić w wszystko, co wiedziała o swoim ojcu i o sobie samej.

MORDERSTWO NA KOŃCU ŚWIATA

Miniserial kryminalny, którego akcja rozgrywa się na wyspie na środku oceanu. Dolina, miejscowość na wyspie, jest zamieszkana przez grupę ludzi, którzy zerwali z cywilizacją. Pewnego dnia w Dolinie zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Detektyw-amator, Grace Fraser, postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa. Grace jest nową mieszkanką Doliny. Jest młodą kobietą, która szuka ucieczki od swojego życia w mieście. Grace jest zdeterminowana, aby rozwiązać morderstwo, nawet jeśli oznacza to narażanie się na niebezpieczeństwo. Podczas śledztwa Grace odkrywa, że mieszkańcy Doliny mają wiele sekretów. Grace musi dowiedzieć się, kto zabił młodą kobietę, zanim sama znajdzie się w niebezpieczeństwie.

PRIME VIDEO
EXISTENZ

Listopadowe premiery na VOD

Film science fiction z 1999 roku. Akcja rozgrywa się w przyszłości, w której gry wideo są tak realistyczne, że gracze mogą doświadczać ich jakby były prawdziwym życiem. Allegra Geller jest znaną projektantką gier wideo, która stworzyła eXistenZ, nową grę, która wykorzystuje organiczne konsole do gry. Podczas testowania gry eXistenZ w grupie marketingowców, Allegra zostaje zaatakowana przez mężczyznę, który nazywa siebie Realistą. Realista twierdzi, że eXistenZ to nie tylko gra, ale prawdziwy portal do innego wymiaru. Allegra i jeden z marketingowców, Ted Pikul, muszą dokończyć grę, aby przekonać się, czy Realista ma rację. W trakcie gry Allegra i Ted stają się coraz bardziej zaangażowani w grę, a granica między rzeczywistością a fikcją zaczyna się zacierać.

TWÓRCA

Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, w której Ziemia jest w stanie wojny z robotami z sztuczną inteligencją. Joshua jest byłym żołnierzem, który walczy w tej wojnie. Pewnego dnia Joshua znajduje robota w postaci młodego dziecka. Robot jest potężną bronią, która może zmienić bieg wojny. Joshua musi nauczyć się kontrolować robota, aby wykorzystać go do pokonania robotów z sztuczną inteligencją. W trakcie swojej podróży Joshua odkrywa, że robot jest znacznie bardziej złożony, niż się wydaje.

PLAY DEAD

Listopadowe premiery na VOD

Historia grupy przyjaciół, którzy wybierają się na weekend do domku w lesie. Na miejscu okazuje się, że są ścigani przez tajemniczego mordercę. Mordercą okazuje się być koroner, który prowadzi nielegalną działalność w prosektorium. W jego domu w lesie znajdują się ciała ofiar, które koroner zabija w celu handlu organami. Chloe i jej przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby przetrwać noc w lesie, zanim zostaną zamordowani.

KINO

IGRZYSKA ŚMIERCI: Ballada ptaków i węży

Ballada ptaków i węży opowiada historię Coriolanusa Snowa, przyszłego prezydenta Panem. Akcja filmu rozgrywa się 64 lata przed wydarzeniami z oryginalnej serii. Coriolanus Snow jest 18-letnim chłopcem z Kapitolu, który pochodzi z bogatej rodziny. Jego ojciec jest senatorem, a matka jest znaną piosenkarką. Coriolanus jest ambitny i pragnie zdobyć sławę i władzę. W tym roku odbywają się Dziesiąte Głodowe Igrzyska, w których biorą udział dwaj przedstawiciele każdego Dystryktu. Coriolanus zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z najbiedniejszego Dystryktu Dwunastego. Coriolanus jest przekonany, że Lucy Gray nie ma szans na zwycięstwo. Jednak dziewczyna jest inteligentna i sprytna, a Coriolanus zaczyna się w niej zakochać. Coriolanus i Lucy Gray muszą współpracować, aby przeżyć w Głodowych Igrzyskach. Ich relacja rozwija się, a Coriolanus zaczyna kwestionować swoje przekonania o Dystryktach i Głodowych Igrzyskach.

NIEWIERNI W PARYŻU

Listopadowe premiery na VOD

Niewierni w Paryżu opowiada historię Fanny i Jeana, małżeństwa, które wydaje się idealne. Oboje są młodzi, piękni i osiągają sukcesy zawodowe. Pewnego dnia Fanny przypadkowo spotyka Alaina, byłego kolegę z liceum. Alain jest przystojny i czarujący, a Fanny od razu czuje do niego przyciąganie. Fanny i Alain zaczynają się spotykać w tajemnicy przed Jeanem. Ich romans jest pełen pasji, ale także napięcia i niebezpieczeństwa. Fanny wie, że jeśli Jean się o wszystkim dowie, ich małżeństwo może się rozpaść. W międzyczasie Jean zaczyna podejrzewać, że Fanny go zdradza. Zaczynają się między nimi kłótnie i nieporozumienia. Jean czuje się coraz bardziej osamotniony i sfrustrowany. W końcu Fanny musi podjąć decyzję, czy chce ratować swoje małżeństwo, czy też podążać za swoim sercem.

 

Zobacz też: VOD w listopadzie- Netflix, HBO, Prime i Disney!

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania

Poprzednio W World of Tanks pojawiają się losowe wydarzenia!
Następny Zapowiedziano nowe tytuły w Playstation Plus - Listopad 2023