Listopadowy weekend na Netflixie i HBO MAX – co obejrzeć?


Sprawdźmy jak zapowiada się długi, listopadowy weekend na Netflixie, HBO Max, Amazon Prime Video i w kinie! Czy były jakieś premiery warte obejrzenia?

NETFLIX

The Crown – sezon 5

listopadowy weekend na Netflixie

The Crown to najsłynniejszy serial o angielskiej Rodzinie Królewskie, wielokrotnie nagradzany prestiżowymi nagrodami. Właściwie dotyczy wydarzeń w czasie panowania niedawno zmarłej Królowej Elżbiety II. W najnowszym, piątym, sezonie poznamy kulisy współczesnego życia Korony – w XXI wieku.

Zagubiona Kula 2

To druga część historii Lino. Teraz bohater pragnie odnaleźć zabójców swojego brata i zemścić się na nich. Rozpoczyna polowanie i nikt na jego drodze nie może czuć się bezpieczny.

Dopaść Pielęgniarza Zabójcę

listopadowy weekend na Netflixie

Jakiś czas temu na Netflixie miał premierę film Good Nurse, który pośrednio dotyczył Charlesa Cullena, czyli mordercę udającego pielęgniarza. Dopaść… jest jednak dokumentem, w którym poznamy kulisy pracy śledczych nad rozwiązaniem zagadki niespodziewanych śmierci pacjentów szpitala.

HBO MAX

False Positive

False Positive to thriller / horror, który z zeszłego roku. Bohaterka, Lucy, wreszcie dowiaduje się, że zaszła w długo wyczekiwaną ciążę. Dowiaduje się jednak, że lekarz, z którym konsultowała się w sprawie płodności, jest zupełnie kimś innym, za kogo kobieta go uważała.

Naznaczony 1 – 3

listopadowy weekend na Netflixie

Seria horrorów w klimacie supernaturalnym. Wątki w filmach pokazane są jako akta spraw demonologów i skupiają się na osobach, które przypadkiem nawiązują kontakt ze światem demonów.

Adrenalina

listopadowy weekend na Netflixie

Typowy film akcji, w którym zobaczymy Jasona Stathama. Wcieli się w  profesjonalnego zabójcę, któremu wstrzyknięto truciznę, która zabije go, jeśli spadnie mu tętno. Musi znaleźć antidotum, jednak do tego czasu robi wszystko, by utrzymać w ciele najwyższy możliwy poziom adrenaliny.

AMAZON PRIME VIDEO

The English

The English - Official Trailer | Prime Video

11 listopada 2022 r. na Prime Video będzie miał premierę westernowy serial The English. Opowiada on o kobiecie, która w 1890 roku przybywa na Zachód i szuka tam mężczyzny winnego, wg niej, śmierci jej męża. Niespodziewanie spotyka tam jednak osobę, z którą może dzielić wspólną historię.

KINO

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

listopadowy weekend na Netflixie

Po niespodziewanej śmierci Chadwicka Bosemana (oraz króla T’Challi) nowa Czarna Pantera musi zostać koronowana. Wakanda musi szybko odnaleźć się w tej nieprzyjemnej sytuacji a wakandyńczycy muszą stanąć w obronie miejscowej ludności, która zmaga się z nieustannie napływającymi siłami innych mocarstw. Kto zostanie nową Czarną Panterą?

 

 

Co obejrzycie w listopadowy weekend na Netflixie, HBO MAX lub w kinie? 😉

 

 

W zeszłym tygodniu: Listopadowe premiery na Netflixie, HBO Max i Amazon Video!

Poprzednio Listopadowe gry PlayStation Plus Extra oraz Premium
Następny Czyżby nadchodził Horizon MMORPG ?