Lords of Hellas – Unboxing Gry – Rozpakowujemy giganta


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing prawdziwego giganta wśród gier planszowych. Mianowicie chodzi o całkiem świeżą grę Lords of Hellas, która wyszła spod skrzydeł wydawnictwa Phalanx. Lords of Hellas jest grą planszową, luźno na mitologii greckiej.

Lords of Hellas jest grą przeznaczoną dla od jednego do czterech graczy, minimalny wiek gracza wynosi 14 lat, a czas rozgrywki to 60-90 minut.

Tradycyjnie zanim przejdziemy do zdjęć, zapraszam do obejrzenia unboxingu na żywo w wykonaniu Adriana!

Subskrybuj nasz kanał na YouTubeCZAS ZAJRZEĆ DO PUDEŁKA!!!

Tak prezentuje się opakowanie do gry Lords of Hellas. Zdjęcie nie oddaje jego monumentalnego rozmiaru. Opakowanie jest wypakowane po brzegi, do tego stopnia, że nie domyka się. W środku oczywiście znajdziemy wypraskę co nieco ułatwia nam organizację. Pudełko jest solidnie zrobione z grubej tektury, wierzch pudełka zdobią klimatyczne grafiki.

Idąc dalej znajdziemy dwie księgi z zasadami, Reguł jest dość sporo, więc grę polecam osobom zaawansowanym. Grubość instrukcji robi wrażenie, w środku jest również sporo tekstu, także trzeba się nastawić na studiowanie instrukcji.

Na zdjęciu powyżej widzicie czterech bohaterów jakich mamy dostępnych w grze. Dostępne są dwie damskie postacie, oraz dwie męskie.

Jak już jesteśmy przy postaciach, to w pudełku znajdziemy cztery armie pasujące kolorystycznie do bohatera. Każda armia wygląda nieco inaczej. W armii znajdziemy kapłanów, oraz hoplitów oraz znaczniki bohatera. Armia niebieska.

Armia żółta.

Armia czerwona.

Armia zielona.

W opakowaniu znajdziecie również monumenty trzech bogów. Na jeden monument składały się zazwyczaj pięć części figury. Na zdjęciu Zeus.

Hermes, boski posłaniec.

Atena we własnej osobie.

Transparentna kość potworów.

Na zdjęciu widzicie pięć stojących żetonów świątyń, oraz żeton perskiej inwazji.

Minotaur.

Chimera.

Meduza.

Hydra.

Cyklop.

Sfinks.

Tutaj mamy żetony zadań, wykonane z grubej tektury. Żetony mają małe gabaryty.

Transparentne czerwone żetony.

 

I zostało nam najważniejsze, a mianowicie plansza w formie mapy. Plansza ma bardzo klimatyczne grafiki, i jako ciekawostkę powiem Wam, że jest również dwustronna. Cechą planszy jest również to że, jest pokryta bardzo barwnymi grafikami.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Na Co Wydać Wypłatę - gry planszowe na lipiec
Następny Detroit: Become Human - Recenzja - Nastała nowa era Androidów