Lords of the Fallen otrzymuje Roadmape – Na co czekamy?


HEXWORKS, studio należące do CI Games, ogłosiło dzisiaj bogaty harmonogram zawartości dla Lords of the Fallen, ujawniając plany rozwoju mrocznej fantasy akcji RPG na resztę roku.

Po sukcesie halloweenowego wydarzenia „Season of the Bleak” pod koniec października, przed Nowym Rokiem odbędą się jeszcze dwa wydarzenia, z których każde wniesie świeżą zawartość do mrocznych krzyżowców w Mournstead. Plan obejmuje również regularną cotygodniową kadencję aktualizacji skupiających się na zwiększaniu stabilności, optymalizacji wydajności i ulepszeniach balansu w grze, w tym jej internetowym doświadczeniu cross-play. Przed końcem roku dodanych zostanie kilka nowych linii zadań, które pozwolą odblokować unikalne zestawy zbroi i bronie (z których część została stworzona we współpracy ze społecznością podczas wspólnych transmisji strumieniowych). Ponadto gracze mogą spodziewać się 12 nowych zaklęć, nowych ataków finiszowych i całej gamy funkcji żądanych przez społeczność, w tym niedawno ujawnionego systemu modyfikatorów New Game Plus (NG+) – pierwszego w swoim rodzaju i bardzo oczekiwanego przez społeczność Lords of the Fallen.

„W HEXWORKS jesteśmy niezwykle dumni z otwartej relacji, którą budujemy z naszą społecznością. Aktywnie słuchamy ich konstruktywnej krytyki i pracujemy pilnie, aby dostarczyć to, co naszym zdaniem, wspólnie, podniesie Lords of the Fallen na jeszcze wyższy poziom. Każde dodanie do gry jest owocem naszej pracy, ponieważ staramy się poszerzać granice zarówno jej, jak i całego gatunku” – potwierdził Saül Gascon, dyrektor studia. Ta fala darmowej zawartości podąża tuż za już napiętym harmonogramem od premiery tytułu 13 października. W ścisłej współpracy ze swoją pasjonacką społecznością graczy, HEXWORKS szybko wdrożył opinie użytkowników, w tym zmniejszenie gęstości mobów, zwiększenie trudności bossów i przywrócenie vestige do NG+ w ramach planu studia poszerzenia trybu. Planowane jest również dalsze wsparcie gry, o czym więcej informacji zostanie podanych w późniejszym terminie. Lords of the Fallen jest już dostępna do kupienia na PC, Xbox Series X|S i PlayStation®5.

Lords of the Fallen 2023 [Playstation 5] - Recenzja - Czy warto kupić?

Nie bądź elf, dej suba!


CI Games jest niezależnym, globalnym producentem i wydawcą gier wideo, posiadającym studia w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie, Wielkiej Brytanii i USA. Założona w 2002 roku firma CI Games od ponad dwudziestu lat tworzy tytuły uznane na całym świecie; seria Sniper Ghost Warrior sprzedała się w ponad 14 milionach egzemplarzy na całym świecie, a oryginalne Lords of the Fallen (2014) przekroczyło próg 10 milionów graczy. W 2018 roku powstała marka United Label, aby skupić się na mniejszych, ale równie ambitnych tytułach, takich jak Röki, Eldest Souls i Tails of Iron. HEXWORKS, nowe wewnętrzne studio złożone z weteranów branży specjalizujących się w grach RPG akcji, zostało założone na początku 2020 roku w celu opracowania Lords of the Fallen. Najbardziej ambitny tytuł firmy do tej pory, został wydany w październiku 2023 roku, sprzedając się w ponad milionie egzemplarzy w ciągu 10 dni. Aby uzyskać więcej informacji o CI Games, odwiedź stronę www.cigames.com.

Poprzednio Alan Wake - Streszczenie Historii i Fabuły Pierwszej Części
Następny Anime, które warto obejrzeć, jeśli podobał Ci się Demon Slayer!