Lost Ark – nowa klasa oraz tryb PvP dla 96 graczy już w marcu


Lost Ark - Tryb PvP dla 96 graczy już w marcu

Lost Ark otrzyma nową zaawansowaną klasę, 96-osobowy tryb PvP, dodatkowe rajdy i więcej zawartości w pierwszych czterech miesiącach 2023 roku, ogłosił Amazon Games.

Szczególnie interesująca jest nowa klasa Artysta, która pojawi się już w kwietniu. Artysta będzie pierwszą „specjalistyczną” klasą dodaną do zachodniej wersji darmowej gry MMORPG, a Amazon Games teasuje, że nie będzie ostatnią, która pojawi się w 2023 roku w swoim najnowszym poście na blogu. Dzierżąc gigantyczny pędzel, Artystka pełni rolę wspierającą, ale jest również w stanie atakować wrogów bezpośrednio swoim gigantycznym pędzlem lub malując i przywołując „święte bestie”, aby walczyły dla niej.

Amazon Games wyjaśnia, że ​​współpracował z deweloperem Smilegate RPG, aby wprowadzić pewne zmiany wizualne w klasie tylko dla kobiet w ramach przygotowań do jej przybycia na Zachód. Zmiany w wyglądzie różnych klas tylko dla kobiet w grze były trwającym projektem lokalizacyjnym dla Amazon Games, który współpracuje również z Smilegate RPG, aby więcej klas Lost Ark mogło być odtwarzanych jako mężczyźni lub kobiety.

„Nic związane z rozgrywką nie zmieni się dla klasy Artysty, ale niektóre skórki zostaną zmodyfikowane, aby lepiej pasowały do zachodnich norm” – stwierdza plan działania Amazon Games. „W szczególności skórki z krótkimi spódniczkami będą miały dodane szorty pod spódnicą, a inne skórki będą miały dopasowaną długość spodni lub rajstopy”.

Nowy kontynent Rowen pojawi się w lutym i będzie wymagał od graczy poziomu przedmiotów 1445, aby uzyskać dostęp do nowych zadań fabularnych. Po ukończeniu serii zadań Rowen gracze będą mogli dołączyć do frakcji PvP. W lutym odbędzie się również rocznicowe wydarzenie z okazji premiery Lost Ark na Zachodzie. Jak wcześniej ogłoszono, w styczniu nadejdzie wydarzenie crossoverowe z serią Wiedźmin, w którym gracze połączą siły z Geraltem z Rivii, aby rozwiązać zagadkę.

Lost Ark okazał się dużym sukcesem dla Amazon Games, które zdecydowało się zlokalizować i opublikować koreańską grę MMORPG na Zachodzie. Gra otrzymywała regularne aktualizacje w ciągu roku i od momentu premiery była jedną z najczęściej granych gier na Steamie, bijąc nawet rekordy graczy jednocześnie na platformie.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Diuna Planeta Intryg i Konfliktów - recenzja - miałki piasek Arrakis
Następny Aplikacja monitorująca telefon XNSPY – czy warto ją kupić? Posłuchaj tego od Ekspertów